This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


 Ogłoszenie 

Aen Safirrespeath
Zaprawdę powiadam wam; oto nadchodzi dzień smrodu i zgnilizny, dzień wilczej zagłady. Nadchodzi Czas Białej Mgły i Czarnej Dupy, Czas Szaleństwa i Czas Siusiactwa, Tedd Deireadh, Ted Bundy, Czas Końca. Świat umrze i się nie odrodzi. Nie odrodzi się z Chęci Userów, z Pstrąga w Moim Zadzie, z Płaczu Ranfo. Ranfo, która nie przestanie płakać, lecz wpadnie w depresję. Moshi moshi, bakayaro! Tak będzie! Wypatrujcie siusiaków! Jakie to będą siusiaki, rzeknę wam - wprzód z mogił powstaną umarli, wrócą duchy niespokojne, żądne waszej krwi i łez. Niebo rozstąpi się na dwoje, i zstąpi czworo Bogów Admynów, i zapewni wam ostateczną rozrywkę przed zniszczeniem świata. A potem będzie tylko ciemność i brak możliwości zarejestrowania się. Tak rzekła Wieszczka Safira i Tak Się Stanie!

Pogoda
Lato dobiega końca i z drzew lecą uschnięte siusiaki. Nasila się wschodni wiatr, przynosząc ostatnie ciepłe podmuchy i obiecujący zapach mamałygi. Zaobserwowano nietypowy kierunek ptasich migracji; miast kierować się ku krainom południowym, zwierzęta odlatują we wszystkie strony świata. Wędrowcy powracający z gór twierdzą, że skały wydają z siebie buczące dźwięki.

Wieści z Cesarstwa
Jeśli ktoś kiedykolwiek chce popisać, to DIALB prosi o kontakt przez GG/PW :):)))):)))))))

Madraí Fiáin

» W całym Cesarstwie krążą plotki o rychłym końcu świata, który został jakoby przewidziany przez tajemniczą Wieszczkę Safirę. Wyznawcy przepowiedni zbierają się w grupki i krążą po traktach, głosząc słowa Aen Safirrespeath.
» Podobno ktoś widział w pałacu Echnatona, Ostatniego Legata Deireadh, utyskującego na nadmiar lewactwa i strzelającego zabójcze facepalmy. Wilk, który zawsze miał łeb na karku, stracił głowę!
» Nawiedzone Ignisdae - po mieście krążą duchy martwych obywateli. Mieszkańcy są przerażeni, kapłani nakazują spokój i modlitwę.
» Od niedawna w rejonach zbiorowych mogił ofiar nosówki wyczuwalne są lekkie trzęsienia ziemi. Uczeni ostrzegają: to może być niebezpieczne!
» Dramat niedoszłych matek: kilkanaście wader przysięga, że widziały swoje martwe dzieci, demoniczno uskrzydlone i przelatujące nad Dolnym Miastem.
» Wieści z frontu: na Północy pojawił się gigantyczny, płaski statek wykonany z pazurów - artystyczna rzeźba dzikusów czy kolejne paranormalne zjawisko?
» W Lustrze Niebios zaobserwowano wysyp tańczących mątw. Polna Warta odradza wybieranie się w to miejsce na randki.
» Pod miastem odnaleziono jaskinię, a w niej klapę, na której siedzi trójgłowy wilk. Na pewno da się go jakoś udobruchać.
» Wieści Nie Mają Sensu: pijaństwo rzutuje na jakość informacji. "Elektra znów nietrzeźwa" - potwierdza reszta ekipy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Seren
Autor Wiadomość
Seren Sarun Tulaśna
niewolnik

Protektorka

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  AE 97

STAN POSTACI:  100 PŻ, brak prawego oka.
NIEWOLNIK/PAN:  Ela foverer
STATUS MAJĄTKOWY:  bez grosza.
EKWIPUNEK:  Zielony płaszcz i złota apaszka.

PONADPRZECIĘTNA WYTRZYMAŁOŚĆ - NIEZWYKŁY WĘCH - NIEZWYKŁY SŁUCH - ZDOLNOŚCI BOJOWE - CZYTANIE I PISANIE


Wysłany: 2015-09-23, 19:27   Seren
   TYTUŁY: Perfekcyjna Pani Forum || Wszechobecna Bogini Weny Tfurczej || Lateksowy Nicpoń-Sadysta || Serduszko Jeżusia || Sauna Śnieżna 2019
   MULTIKONTA: Bragi, Lebredhel, Alex Schelke


Podstawowe informacje

Imię: Seren Ifearnán z Doliny Lodowego Stawu, zwana Pazurem Północy.
Płeć: wadera.
Wiek: 2 lata.
Miejsce zamieszkania: wcześniej - Dolina, obecnie - Ignisdae.
Właściciel: Panienka Elektra.
Funkcja: Protektorka Elektry, Poduszka do Spania i Wytrwała Towarzyszka do Gry w Berka.


Rodzina

Matka: †Maeve Cordell, Pierwsza Wadera watahy Uidhir zwana Wielką Matką.
Ojciec: †Aidan Ifearnán, Alfa watahy Uidhir, Płomień Lodowego Stawu zwany Białą Śmiercią.
Rodzeństwo:
- †Seanán Ifearnán zwany Pięścią Lodowego Stawu;
- †Keva Ifearnán zwana Pocałunkiem Mrozu;
- †Donovan Ifearnán zwany Niedzwiedziem;
- †Tanwen Ifearnán zwana Igiełką.


Charakterystyka

Wygląd:
Seren jest ogromną wilczycą o ciepłych, złotych oczach i smukłym pysku. Pod gęstą, kremowobiałą sierścią grają potężne mięśnie. Długie łapy i mocna budowa sprawiają, że jest nieco niezgrabną i powolną, lecz silną waderą. Ma długi, puszysty ogon i kształtne uszy. O jej wojowniczym charakterze świadczy odrażająca, poszarpana blizna, ciągnąca się niemal od prawego ucha, poprzez oko i policzek, a niknąca dopiero w gęstej sierści na szyi. W efekcie tego Seren widzi tylko jednym okiem - lecz jest wyjątkowo wrażliwa na dźwięk i zapach.

Charakter:
Inteligentna i impulsywna - bywa, że złośliwa - szybko się jednak uspokaja i stara się powstrzymywać swój wybuchowy charakter. Choć próbuje ukryć to pod maską arogancji, Seren jest bardzo uczuciowa i mocno przywiązuje się do innych. Sprawia to, że jest niezwykle lojalna i w obronie przyjaciół i bliskich jest w stanie zrobić wszystko - nawet oddać własne życie.

Seren jest bezpłodna - i ta wiadomość sprawiła, że z radością rzuciła się w wir walki na północnym froncie. Choć wielu wojowników próbowało stopić lód otaczający serce córy Ifearnána, wilczyca zamknęła się na ich starania. Jest przekonana o tym, że nikt nie zechciałby być z bezpłodną samicą.

Straciwszy rodzinę musiała uciekać z rodzinnych stron - w ten sposób, na wpół oszalała z rozpaczy, znalazła się w Ignisdae, gdzie postanowiła zamieszkać, zostawiając nazwisko i przeszłość za sobą. Postanowiła chronić Elektrę i obrała to sobie za życiowy cel - by wypełnić pustkę po utracie bliskich. Młodziutka wilczyca ma jednak na Seren większy wpływ, niż ta mogłaby się spodziewać, a nawiązująca się między nimi nić przyjaźni sprawia, że wadera powoli odżywa.

Seren nosi w sercu głęboką nienawiść do klanu Eldaeth, który wymordował jej rodzinę. Myśli o zemście, jednak bieżące wydarzenia nieco ją od tego odciągnęły.

Dodatkowe:
- Seren od zawsze była krótkowidzem - dlatego nie przejęła się zbytnio utratą oka w walce. Już jako szczenię nauczyła się polegać na innych zmysłach: słuchu, węchu i wilczej intuicji.
- Jej rodzeństwo, Keva i Donovan, często wyśmiewali Seren i dokuczali jej z powodu niezgrabności i wady wzroku.
- Często w jej koszmarach pojawiają się dzieci, których nie może mieć - zwykle są koszmarnie zniekształcone lub martwe.
- Ostatnio w snach Seren pojawiły się także traumatyczne wydarzenia z przeszłości, twarze oprawców jej rodziny, których nigdy nie zapomni.
- Wilczyca nie czuje nienawiści do członków cesarskiego rodu. Wydarzenia w Dolinie Lodowego Stawu nauczyły ją pokory i odmiennego patrzenia na świat.


Serenkowe avki


(autor: Saga Christal)


(autor: Saga Christal)


(autor: Gadreel) inne wersje


(autor: BORYNEK MÓJ NAJUKOCHAŃSZY)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Seren 2017-04-23, 00:14, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
Seren Sarun Tulaśna
niewolnik

Protektorka

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  AE 97

STAN POSTACI:  100 PŻ, brak prawego oka.
NIEWOLNIK/PAN:  Ela foverer
STATUS MAJĄTKOWY:  bez grosza.
EKWIPUNEK:  Zielony płaszcz i złota apaszka.

PONADPRZECIĘTNA WYTRZYMAŁOŚĆ - NIEZWYKŁY WĘCH - NIEZWYKŁY SŁUCH - ZDOLNOŚCI BOJOWE - CZYTANIE I PISANIE


Wysłany: 2015-09-23, 19:57   
   TYTUŁY: Perfekcyjna Pani Forum || Wszechobecna Bogini Weny Tfurczej || Lateksowy Nicpoń-Sadysta || Serduszko Jeżusia || Sauna Śnieżna 2019
   MULTIKONTA: Bragi, Lebredhel, Alex Schelke


Historia Ifearnán i Uidhir:

Ponad dziesięć lat temu Aidan Ifearnán chciał po prostu być głową własnej rodziny. Związawszy się z jedną z najpiękniejszych wader, jakie znał, córką potężnego, dzikiego Jarla Północy, Lorcana Cordella, otrzymał pozwolenie na osiedlenie się w Dolinie Lodowego Stawu i założenie własnego klanu. Niedługo potem Maeve wydała na świat pierwsze potomstwo, jednak w surowych warunkach przeżyła jedynie dwójka: Seanán i Keva. Rok później przyszedł na świat Donovan, a Maeve ciężko zachorowała.

Aidan nie potrafił poradzić sobie z dziećmi sam - przygarnął więc do swojej rodziny czworo pomocników: dwa basiory, by pomagały podczas polowań, a także dwie wadery, które miały zająć się dziećmi i Maeve.

Dwa lata później do Doliny dotarła wieść o wojnie, jaką Lorcan wypowiedział Cesarstwu. Stojąc na czele najliczniejszej i najdzikszej watahy Północy, samozwańczy Jarl zapragnął poszerzyć swoje terytorium o żyźniejsze ziemie. Widząc to, inne klany postanowiły dołączyć do walki, atakując Cesarstwo z różnych stron. Odmówiły jednak uznania Lorcana za przywódcę i przeciwników widziały nawet w swych rodakach. Obok wojny z cesarstwem rozpętała się wojna domowa.

Aidan i jego rodzina pozostawali w zaciszu Doliny, nie wtrącając się w walki na granicy. W spokojnym życiu basiora pojawił się kolejny syn, Donovan. Pilnując własnego podwórka, Aidan regularnie wysyłał Seanána, by przynosił informacje z frontu. Nie wiedział jednak, że jego syn w każdym możliwym momencie dołączał do walk, zapracowując sobie na przydomek Pięści Lodowego Stawu.

Po pięciu latach od rozpoczęcia wojny, Maeve wydała na świat ostatnie dzieci: wojowniczą Seren i łagodną Tanwen. W tym samym czasie do Doliny dotarła wieść o śmierci Lorcana, a do głowy klanu Ifearnán zgłosiły się wilki z upadłej watahy Cordella, przysięgając posłuszeństwo Seanánowi i jego ojcu. Aidan przyjął ich więc, odmówił jednak nadania im swego nazwiska. Nowopowstałą watahę nazwał Uidhir.

Posmakowawszy krwi cesarskich, dzikie wilki chciały walczyć dalej. Aidan postanowił więc zjednoczyć północne klany i zorganizować ich wojska. Do watahy Uidhir dołączyła część barbarzyńskich rodzin: Caithil, Braenn, Torv oraz Lithien. Złączeni w jedną armię, zaciekle walczyli o nowe ziemie. Keva i Seren dołączyły do wojsk Aidana, Maeve i Tanwen kierowały opieką nad rannymi, zajmowały się też kobietami i dziećmi żołnierzy.

Cesarstwo jednak również zorganizowało swoje wojska i z czasem, mimo strat, udało się podwoić liczbę ich żołnierzy. Dwa lata trwało, nim Aidan zaczął zastanawiać się, czy wojna ma sens. Tracił podopiecznych nie tylko na tym froncie - niebawem zaczęły atakować go plemiona, którym nie podobał się nowy przywódca. Najzacieklejszym wrogiem na własnych ziemiach okazał się klan Eldaeth, który odebrał życie najstarszemu synowi Aidana. Po utracie pierworodnego, walka przestała mieć sens dla Alfy Uidhir. Zakazał walki swym zmęczonym podopiecznym, przerwał niekończący się strumień krwi... lecz zapomniał o swym najbliższym wrogu.

W nocy, gdy Seren kończyła właśnie drugi rok życia, członkowie klanu Eldaeth napadli na jej rodzinną Dolinę. Aidan został okrzyknięty zdrajcą, zarzucono mu przyjęcie łapówki od cesarza (co miało być rzekomą przyczyną przerwania wojny). Ród Ifearnán został wymordowany, a wataha Uidhir - rozwiązana i wcielona w szeregi Eldaeth. Wojna została podjęta na nowo.

Najmłodsza córka Aidana, Seren, zdołała zabić swego oprawcę - widziała jednak śmierć swoich najbliższych. Chroniąc życie, ostatnia wadera rodu Ifearnán uciekła do wrogiego państwa, zostawiając swą przeszłość w Dolinie Lodowego Stawu.
_________________

 
 
Seren Sarun Tulaśna
niewolnik

Protektorka

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  AE 97

STAN POSTACI:  100 PŻ, brak prawego oka.
NIEWOLNIK/PAN:  Ela foverer
STATUS MAJĄTKOWY:  bez grosza.
EKWIPUNEK:  Zielony płaszcz i złota apaszka.

PONADPRZECIĘTNA WYTRZYMAŁOŚĆ - NIEZWYKŁY WĘCH - NIEZWYKŁY SŁUCH - ZDOLNOŚCI BOJOWE - CZYTANIE I PISANIE


Wysłany: 2016-02-20, 00:14   
   TYTUŁY: Perfekcyjna Pani Forum || Wszechobecna Bogini Weny Tfurczej || Lateksowy Nicpoń-Sadysta || Serduszko Jeżusia || Sauna Śnieżna 2019
   MULTIKONTA: Bragi, Lebredhel, Alex Schelke


Dzieje najnowsze:

Po wielu miesiącach spędzonych w stolicy Deireadh, w Seren wstąpiły nowe siły. Ochrona wilczynki przestała być przez Seren traktowana jak obowiązek - stała się celem jej życia, związanego z życiem Elektry. Wilczynka okazała się osóbką ciekawą świata, którego tajemnice zaczęła odkrywać w towarzystwie najemniczki. Wspólne przygody oraz wrażliwość i otwartość Elektry na kulturę Północy sprawiły, że ała arystokratka, która wynajęła Seren jako protektorkę, stała się jej przyjaciółką.

Znalazłszy w wilczynce namiastkę rodziny, wojowniczka otwierała się przed nią coraz bardziej, choć nie wyjawiła przyjaciółce swego pochodzenia. Elektra wiedziała co prawda, że Seren pochodzi z Północy, jednak nieznana jej była tożsamość protektorki.

W dniu pierwszej cieczki Elektry, przyjaciółki zostały brutalnie rozdzielone: w związku z wyruszeniem wuja arystokratki - cesarskiego legata - na wojnę, wilczynka została pod opieką Regentki Lebredhel. Seren natomiast została wysłana na Północ jako przewodniczka, by wraz z pretorianinem Adonisem i grupą myśliwych zbadać powód tajemniczego zniknięcia zwierzyny z lasów Deireadh. Nie mogąc odmówić rozkazowi, wojowniczka z bólem serca i troską o dalszy los Elektry musiała podjąć misję - i tak oto wyruszyła z powrotem w ojczyste strony, rozdarta pomiędzy pozostawioną w Ignisdae przyjaciółką, a możliwością odnalezienia na Północy wrogów, którzy wymordowali jej rodzinę...
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


© Deireadh
Zakaz kopiowania treści oraz kodów
zawartych na forum bez pozwolenia administracji.

Szata graficzna i kody autorstwa Runthora i Viserysa.
Pola profilu w oparciu o corazon.BlackButler HogwartDream Krol Lew

Vampire Knight