This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


 Ogłoszenie 

Aen Safirrespeath
Zaprawdę powiadam wam; oto nadchodzi dzień smrodu i zgnilizny, dzień wilczej zagłady. Nadchodzi Czas Białej Mgły i Czarnej Dupy, Czas Szaleństwa i Czas Siusiactwa, Tedd Deireadh, Ted Bundy, Czas Końca. Świat umrze i się nie odrodzi. Nie odrodzi się z Chęci Userów, z Pstrąga w Moim Zadzie, z Płaczu Ranfo. Ranfo, która nie przestanie płakać, lecz wpadnie w depresję. Moshi moshi, bakayaro! Tak będzie! Wypatrujcie siusiaków! Jakie to będą siusiaki, rzeknę wam - wprzód z mogił powstaną umarli, wrócą duchy niespokojne, żądne waszej krwi i łez. Niebo rozstąpi się na dwoje, i zstąpi czworo Bogów Admynów, i zapewni wam ostateczną rozrywkę przed zniszczeniem świata. A potem będzie tylko ciemność i brak możliwości zarejestrowania się. Tak rzekła Wieszczka Safira i Tak Się Stanie!

Pogoda
Lato dobiega końca i z drzew lecą uschnięte siusiaki. Nasila się wschodni wiatr, przynosząc ostatnie ciepłe podmuchy i obiecujący zapach mamałygi. Zaobserwowano nietypowy kierunek ptasich migracji; miast kierować się ku krainom południowym, zwierzęta odlatują we wszystkie strony świata. Wędrowcy powracający z gór twierdzą, że skały wydają z siebie buczące dźwięki.

Wieści z Cesarstwa
Jeśli ktoś kiedykolwiek chce popisać, to DIALB prosi o kontakt przez GG/PW :):)))):)))))))

Madraí Fiáin

» W całym Cesarstwie krążą plotki o rychłym końcu świata, który został jakoby przewidziany przez tajemniczą Wieszczkę Safirę. Wyznawcy przepowiedni zbierają się w grupki i krążą po traktach, głosząc słowa Aen Safirrespeath.
» Podobno ktoś widział w pałacu Echnatona, Ostatniego Legata Deireadh, utyskującego na nadmiar lewactwa i strzelającego zabójcze facepalmy. Wilk, który zawsze miał łeb na karku, stracił głowę!
» Nawiedzone Ignisdae - po mieście krążą duchy martwych obywateli. Mieszkańcy są przerażeni, kapłani nakazują spokój i modlitwę.
» Od niedawna w rejonach zbiorowych mogił ofiar nosówki wyczuwalne są lekkie trzęsienia ziemi. Uczeni ostrzegają: to może być niebezpieczne!
» Dramat niedoszłych matek: kilkanaście wader przysięga, że widziały swoje martwe dzieci, demoniczno uskrzydlone i przelatujące nad Dolnym Miastem.
» Wieści z frontu: na Północy pojawił się gigantyczny, płaski statek wykonany z pazurów - artystyczna rzeźba dzikusów czy kolejne paranormalne zjawisko?
» W Lustrze Niebios zaobserwowano wysyp tańczących mątw. Polna Warta odradza wybieranie się w to miejsce na randki.
» Pod miastem odnaleziono jaskinię, a w niej klapę, na której siedzi trójgłowy wilk. Na pewno da się go jakoś udobruchać.
» Wieści Nie Mają Sensu: pijaństwo rzutuje na jakość informacji. "Elektra znów nietrzeźwa" - potwierdza reszta ekipy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Yekuggon
2016-08-10, 22:21
Zapisy do szlachty
Autor Wiadomość
Honeymoonarystokracja - Scaeluhr

Nieaktywna

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  4 lata

STAN POSTACI:  100 hp ~ Zdrowa, brak obrażeń. Pachnie bzem.
Wysłany: 2015-09-21, 17:37   

Imię: Honeymoon Assle Yennefer
Płeć: Samica
Wiek: 4 lata
Ród: Scaeluhr

Wygląd: Nie jest już bardzo młoda mimo to jej uroda wcale się nie zestarzała. Może się poszczycić niezwykle kobiecym wyglądem. Obok takiej wadery nie da się przejść obojętnie. Zgrabna, acz wysportowana sylwetka, dlugie łapy dzięki którym Honey może szybko biegać, smukły pysk zakończony czarnym jak smoła nosem i nietypowe, piękne ślepia w fiołkowym kolorze. Ciało arystokratki pokrywa śnieżnobiała długa sierść, czasami wydaje się, że jest nawet srebrna. Nie można powiedzieć, że Moon jest bezbronna. Posiada wielkie kły i ostre pazury. Na szyi często ma założony sznurek z ziołami bądż małą sakiewkę.
Dodatkowe: Prawie zawsze przedstawia się swoim pełnym mianem. Tylko nielicznym pozwala mówić do siebie "Honeymoon". Można od niej wyczuć zapach bzu, jest to nawet cecha charakterystyczna.
_________________
 
 
Hati Go to Hell !
szlachta - Lordaar

dorosły

PŁEĆ:  samiec
ROK URODZENIA:  5 lat (04.04.16)

STAN POSTACI:  100, ostry zapach siarki, kilkanaście widocznych blizn na ciele, po licznych walkach
NIEWOLNIK/PAN:  Paradise, Arioch
STATUS MAJĄTKOWY:  zamożny.
EKWIPUNEK:  liny do krępowania

ponadprzecietna siła, ponadprzecietna wytrzymałość, etykieta, znajmosć anatomii zdolności bojowe, czytanie pisanie, straszenie


Wysłany: 2015-09-21, 22:40   
   MULTIKONTA: Kakashi, Eskel


Imię: HATI

Wiek: 4 lata

Płeć: basior z kwi i kości

Ród: Lordaar

Rodzina: nic o tym mu nie wiadomo, żyje gdzieś tam daleko może jeszcze, dawno jej nie widział < ma jakiś siostry i braci mogą być wilki formowe>

Wygląd: Czarny jak noc albo węgiel basior. Dwa krwiste ślepia jarzące się ognistym blaskiem. Muskularna budowa, wydaje się potężny, szeroka pierś i mocno rozbudowana kufa. Ogon długi gęsty ciągnący się aż do samej ziemi i jeszcze nim zamiata. Wystające większe kły wampirze po bokach pyska, ale wampirem nie jest. Taka już jego uroda, przydaje się w zastraszaniu przeciwników.

Charakter: Ciężko jest jednoznacznie o nim coś powiedzieć. Jest w nim dobro ze złem wymieszanie niczym plewy z ziarnem. Raz można trafić na jego dobry humor i Hati może ci odpowiedzieć dowcipem, rzucić aforyzmem i być dla ciebie grzecznym i miłym, a za drugim razem warknie na ciebie bez powodu, rzuci cię się do gardła bez podania konkretnej przyczyny, ot taki jest. Humorzasty z huśtawką nastrojów. Zmienny niczym pogoda w górach. Bywa wredny, sarkastyczny złośliwy. Nie jest tchórzem, nie ulęknie się nawet większej ilość przeciwników. Spryciarz i cwaniak. Wykorzystuje głównie swój błyskotliwy umysł. Ceni go ponad zdolności fizyczne, ale nimi też nie gardzi gdyż wie, że i one są potrzebne w rozwoju wilka, by drapieżca stał się silny. W walce nie bije na oślep, tylko lubi przemyślane akcje i wyrafinowane strategie. Prawdziwa z niego maszyna do zabijania, ale jest jeden szkopuł. Hati z natury jest leniwy i zmuszenie go do jakiekolwiek akcji, jeśli w danej chwili mu się nie chce, graniczy z cudem. W polowaniu również zdaje się na mądrość życiową i doświadczenie, a nie na akcje pod wpływem chwili. Zawsze działa zgodnie z wczesnej ustalonym planem. Indywidualista, który ceni sobie najbardziej swoje zdanie. Bardzo dumny wilk. Nie stroni od innych obcych wilków, nawet lubi ich towarzystwo choć się z tym ukrywa. Nie lubi zaś tłumów, które doprowadzają go to do szewskiej pasji i wtedy musi wyjść. Jest skryty i nie lubi zbyt wiele mówić o sobie ani o swojej przyszłości. No chyba, że jest w stanie upojenia, wtedy język mu się rozplątuje i zaczyna nawijać jak szalony. Ma dość słabą głowę i pociąg do trunków. Nie gardzi żadnym alkoholem, alkohol to alkohol. Co ciekawe mimo posiadanej wewnętrznie mocno skumulowanej ładunku negatywnej agresji lubi szczeniaki. Te wiecznie denerwujące i wiecznie pałętające się pod łapami szczuny. Wie, że stanowią przyszłość watahy wiec pozwala im na wszystko, nawet włazić sobie na głowę. Wtedy wprawia w osłupienie każdego wilka kto go zna i wie o jego krewskim charakterze. Najbardziej lubi porywać wadery i to one są jego głównym celem ataków. Ma zamiłowanie do psychicznych tortur, lubi zadawać ból psychiczny kocha strach u ofiar im głębszy tym lepszy. Uwielbia kiedy wadery grają przed nim bezbronne ofiary. Jakoś nie lubi wyrafinowanych brutalnych tortur fizycznych.

Inne: Jego futro pachnie ogniem i siarką, łatwo go zatem poznać, wywąchać i wyczuć z daleka, ale w sumie on się nigdy nie ukrywa niczym płatny skrytobójca. Mimo, że nie jest wampirem ma wampirze zachowania. Uwielbia wraz z mięsem wypijać krew ofiary. Ulubiona pora to noc, nienawidzi dnia. Chowa się wtedy w cieniu i stara się nie wychodzić na pełne słońce. Bardzo źle się czuje w pełnym słońcu, unika go jak ognia. Nienawidzi słońca i jasności. Gdy niebo jest przykryte chmurami, jest deszcz i burze to mu to nie przeszkadza. Woli deszcz i burze niż słoneczną pogodę
_________________


Na północy ściął mróz
z nieba spadł wielki wóz
przykrył drogi, pola i lasy.
Myśli zmarzły na lód
dobre sny zmorzył głód
lecz przynajmniej się można przestraszyć.
 
 
Elise
[Usunięty]
Wysłany: 2015-09-22, 15:17   

Imię: Elise
Płeć: Wadera
Wiek: 5 lat
Ród: Aeciasohr

Wygląd: Wilk jak to wilk. Zadbana, puszysta, miękka, szara sierść w różnorodnych odcieniach na różnych częściach ciała. Posiada hererochromie (prawe - kobaltowe, lewe - żółte). Sylwetka ogólnie smukła, chuda, nadająca jej zwinności. Mięśnie nie są wyraziste, więc dużo siły w sobie nie posiada. Pozostaje jej ta zwinność. Za lewym uchem zwisa jej podłużny kolczyk z ptasich piór.
Dodatkowe:
- Posiada brata Edwarda,
- Traktuje wszystkich po równo, nie zwraca uwagę na to kto do jakiej grupy należy.
 
 
Lebredhel Hail the Empress!
ród cesarski

Regentka

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  AE 94

STAN POSTACI:  100 PŻ | kuleje z powodu dysplazji biodra
STATUS MAJĄTKOWY:  bardzo zamożny.
EKWIPUNEK:  Stalowy diadem wysadzany rubinami, srebrny wisior w kształcie słońca. W tym sezonie L. nosi także specjalnie zaprojektowany dla niej płaszcz, przyozdobiony kwiatami.

GŁOS - NIEZWYKŁA SPOSTRZEGAWCZOŚĆ - ETYKIETA - CZYTANIE I PISANIE - ODPORNOŚĆ NA TRUCIZNY - ZNAJOMOŚĆ HISTORII I WIEDZA GEO-POLITYCZNA - EMPATIA - STRASZENIE


Wysłany: 2015-10-18, 12:02   
   MULTIKONTA: Seren, Bragi, Alex Schelke


Imię: Lebredhel Tisiphone de domo Gammahr, Regentka Cesarstwa Deireadh.
Płeć: Wadera.
Wiek: 6 lat.
Ród: Cesarski.

Wygląd:
Średniej wielkości wadera o puszystej, rudo-białej sierści. Od śmierci Celiadora nieco schudła, jednak zdrowie fizyczne jej dopisuje... Czego nie można powiedzieć o psychice - stan jej umysłu odbija się na pysku Regentki, która nie uśmiechnęła się ani razu w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Wilczyca od urodzenia cierpi na dysplazję biodra, przez co wyraźnie kuleje. Siadanie i wstawanie także sprawiają jej nieco problemu, ale dumna postawa i piękne, złote oczy odwracają od tego uwagę obserwatorów. Lebredhel nie jest bardzo umięśniona, zwinna i wytrzymała, jej umysł był zawsze silniejszy od ciała. Na głowie nosi oznakę swej funkcji - lśniący diadem ze stali, wysadzany sześćdziesięcioma siedmioma różnej wielkości rubinami. Na szyi zawieszony ma ostatni podarunek od Cesarza - wisior w kształcie słońca, odlany z czystego srebra.

Dodatkowe:
- Wszędzie węszy zdrajców, przestała ufać komukolwiek.
- Nie zajmuje się synem, który zbytnio przypomina jej o Celiadorze - jego wychowaniem zajmuje się grono nauczycieli i opiekunów.
- Jest niezwykle zmienna, trudno przewidzieć jej nastroje.
- Jej życiowym celem stało się odnalezienie i wymierzenie sprawiedliwości zabójcom Cesarza.
- Wszystkie swoje decyzje tłumaczy "dobrem Cesarstwa".
 
 
Rasaere ave Cesar, ave Rasaere
ród cesarski

Następca tronu

PŁEĆ:  samiec
ROK URODZENIA:  Dwa lata.

STAN POSTACI:  100 | blizna na korpusie; brak schorzeń | zapach drogich perfum i wina
NIEWOLNIK/PAN:  całe Cesarstwo~
STATUS MAJĄTKOWY:  bardzo zamożny.
EKWIPUNEK:  Szkarłatna peleryna przywdziana przez prawą łapę, sztylet Celadiora

CZYTANIE I PISANIE | ODPORNOŚĆ NA TRUCIZNY | PONADPRZECIĘTNA SIŁA | ZDOLNOŚCI BOJOWE | NIEZWYKŁY SŁUCH


Wysłany: 2015-10-18, 14:15   
   TYTUŁY: Miedzian 50 WP
   MULTIKONTA: Thalvaar


Imię: Rasaere Celiador I
Płeć: Basior.
Wiek: Sześć miesięcy.
Ród: Cesarski.

Wygląd:
Rasaere pomimo swojego młodzieńczego wieku jest całkiem dobrze zbudowany i wyrośnięty. Jego grube i zadbane futro to paleta rdzawo - brunatnych barw, które na przemian przeplatają się ze sobą, tworząc kolorystyczną mozaikę. Jego ślepia są odzwierciedleniem tęczówek matki, ale płoną jeszcze gorętszym złotem, idealnie oddając temperament młodzieńca. Jest bez skazy - na jego ciele nie jawią się żadne blizny czy też znamiona. Dziedzicząc urodę swej matki oraz siłę ojca ma poczucie wyższości nad innymi, czuje się doskonalszy.

Dodatkowe:
x Przez napiętą sytuację w pałacu stał się nerwowy i na każdą sytuację reaguje po czasie nerwowo, łatwo jest wyprowadzić go z równowagi
x Mimo że w jego pamięci jawią się tylko przebłyski z oblicza ojca, obtacza go należytą czcią i dąży do takiego samego ideału, jakim rzekomo miał być Celiador
x W głowię bardziej mu zabawa niż nauka - twierdzi, że on urodził się już cesarzem, więc kwestią czasu pozostaje tylko przejęcie tronu po zmarłym ojcu, reszta sama się jakoś ułoży
x Nie ma dobrych kontaktów z matką, jednakże próbuje jakoś do niej dotrzeć, choć wie, że bezskutecznie
x Ma poczucie wyższości nad wszystkimi, swoje zdanie uważa za świętość i rzadko kiedy je zmienia
 
 
Saga Christal KRÓLOWA CZARNYCH SAL
ród Lindegrim

Rada Starszych

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  95 rok

STAN POSTACI:  100| Wszystko z nią w porządku.
NIEWOLNIK/PAN:  Arkath.
STATUS MAJĄTKOWY:  bardzo zamożny.
EKWIPUNEK:  Nie lubi nosić zbędnych rzeczy przy sobie.

PONADPRZECIĘTNA SIŁA | NIEZWYKŁA SPOSTRZEGAWCZOŚĆ | CZYTANIE I PISANIE | UWODZENIE | OSZUSTWO | ODPORNOŚĆ NA TRUCIZNY


Wysłany: 2015-11-07, 15:24   
   TYTUŁY: Zawsze Do Tyłu 2016
   MULTIKONTA: Nikolaj Vasily, Arioch


Imię: Saga Christal Nightmare (von Lindegrim)
Płeć: Piękna oczywiście. Nie dostrzegasz tego kuszącego spojrzenia?
Wiek: Pięć lat.
Ród: Lindegrim

Wygląd: Pytać Sagę o wygląd, to tak jakby zapytać o to, jak wyglądała Afrodyta. Przecież Saga jest prawdziwym ideałem w swojej przepięknej rasie. Półdługie śnieżnobiałe futro porasta całą waderę od pazurów aż po grzbiet i nadaje trochę postury jej zgrabnej, smukłej sylwetce. Można by rzec, że wilczyca, jak każda inna, lecz po cóż mamy kłamać? Jest wilkiem średniej wielkości o lekkiej oraz drobnej budowie, co oczywiście nie oznacza, że jest bardzo delikatna. Wręcz przeciwnie. To tylko pozory. Szczupłe ciało pokrywa średniej długości, jedwabista sierść, której długość na łapach maleje, co niezmiernie ułatwia jej poruszanie się. Zaczynając wchodzić w szczegóły przyjrzyjmy się uszom Sagi. Są długie i ostro zakończone, często służą jej do orientowania się w terenie, a pokrywa je gęste, białe futro. W blasku słońca jej futro lśni srebrzyście, nocą zaś zlewa się z głębią mroku. Pysk Sagi jest dosyć długi, wyposażony w ostre zębiska niemające problemu z rozrywaniem mięsa, czy łamaniem kości, zaś nad kufą zostały osadzone duże oczy o migdałowym kształcie w dwóch różnorakich kolorach, których gwieździstego blasku nie da się nie zauważyć. Prawe ślepie Sagi jest szmaragdowozielone, zaś lewe szafirowe. Pyszczek ma zgrabny i odpowiednio wyposażony, jak to bywa u zwierząt mięsożernych. Zwieńcza go zaś czarny, lekko szczurkowaty nosek delikatny, jak płatek róży. Szyję ma silną, a tułów stosunkowo długi, choć proporcjonalny do równie długich, zwinnych łapek, które kończą się zabarwionymi na różowo pazurkami oraz nadal miękkimi poduszkami w tym samym kolorze. Reszta jednak nie liczy się przy powodzenie wielkiej dumy Sagi - jej długim, puszystym ogonie, gęsto porośniętym białym włosem o pędzelkowatym zakończeniu. Ogólnie Saga należy do śnieżnobiałych piękności, które swym wdziękiem i eleganckim ruchem topią lud w sercach nawet najtwardszych basiorów.
Dodatkowe:
- Saga jest zadeklarowaną biseksualistką.
- Ma dwóch przyrodnich braci - ze strony ojca Bronkeay'a, ze strony matki Death'a.
- Właściwie, to chciałaby się zakochać, ale ciężko jej się z kim zaprzyjaźnić, a co dopiero coś większego.
- Ma specyficzny stosunek do religii.
- Zależy je na przywróceniu magii w Deireadh.
- Jest ambitna, dlatego zmierza na sam szczyt.
_________________
Rezerwacja:
# #00d2ff
 
 
Lunaszlachta - Polun

gwardzistka

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  97

STAN POSTACI:  100
NIEWOLNIK/PAN:  niewolnica: Nani(trup)
STATUS MAJĄTKOWY:  średniozamożny.
EKWIPUNEK:  torba z drobnymi nożami, bicz, żelazna "rękawica" z kolcami na lewej przedniej łapie

Znajomość anatomii, Głos, Ponadprzeciętna zręczność, Ponadprzeciętna wytrzymałość


Wysłany: 2015-11-08, 18:51   
   TYTUŁY: Specjalny Unikalny Pies Regentki
   MULTIKONTA: Mite, Hatsuyuki


Imię: Luna
Płeć: Wadera
Wiek: 3 lata
Ród: Polun

Wygląd: Alabastrowa gęsta sierść, okrywa smukłe umięśnione ciało i czarnych oczach
Dodatkowe: Ma tendencje do zabawy z ofiar... bisiur które ją tak na prawdę nie interesują. Lubi nieco nadużywać przemoc. Nie wypełnienie rozkazu dowódcy jest dla niej najgorszym koszmarem
 
 
Bronkeayród Lindegrim

MECENAS

PŁEĆ:  samiec
ROK URODZENIA:  2 lata 6 miesięcy

STAN POSTACI:  woń drzewnych perfum i mydła; czerwona apaszka w grochy na szyi, ufryzowane bokobrody, kwiaty powpinane w kitę, zdobiony pas z dziczej skóry o klamrze w kształcie rodowego herbu, grzbiet okrywa ferezją podbitą żółtym jedwabiem.
NIEWOLNIK/PAN:  Evy

CZYTANIE I PISANIE - ARYTMETYKA - ETYKIETA - ZMYSŁ ARTYSTYCZNY


Wysłany: 2015-11-20, 17:05   
   MULTIKONTA: Głuszek; Yekuggon


Imię: Bronkeay
Płeć: samiec
Wiek: 2 lat 6 miesięcy
Ród: Lindegrim

Wygląd: Czarujący młodzieniec o smukłej posturze. Futro ma brązowe, ślepia również. Jego szyję okala kryza dłuższej i jaśniejszej sierści. Często fryzuje kitę i wpina w nią kwiaty.
Dodatkowe: Saga Christal to jego przyrodnia siostra.
 
 
Raighoarystokracja - Gammahr

nieaktywny

PŁEĆ:  samiec
ROK URODZENIA:  11 miesięcy (04.04.16)

STAN POSTACI:  100, zapach cedru, wuj Cirrael
EKWIPUNEK:  pergamin, książkę, medalion,

Zdolności manualne


Wysłany: 2015-11-20, 21:00   
   MULTIKONTA: Kakashi


Imię: Raigho
Płeć: basior
Wiek: 3 miechy
Ród: Gammahr

Wygląd: Szaro- srebrne futerko które zawsze w dotyku jest miękkie jak aksamit. -> prawie jak Velevet :P Końcówki uszu są czarne. Ogon dużo gęściejszy niż u zwykłych wilków. Pomarańczowe wesołe, żywiołowe ślepia.

Dodatkowe: Niewiele o nim wiadomo bo wilczek cierpi na amnezję. Bardzo proszę o akcepta by zacząć fabułę z Thallem, będę rozwijać dalej postać i w razie potrzeby uzupełniać opis :)
 
 
Adonisszlachta - Lordaar

nieaktywny

PŁEĆ:  samiec
ROK URODZENIA:  4 lata i 2 miesiące (21.02.16)

STAN POSTACI:  100
NIEWOLNIK/PAN:  Niewolnik: Diuna

ZDOLNOŚCI BOJOWE, PONADPRZECIĘTNA ZRĘCZNOŚĆ, NIEZWYKŁA SPOSTRZEGAWCZOŚĆ, CZYTANIE I PISANIE


Wysłany: 2015-11-22, 02:25   
   MULTIKONTA: Roukan


Imię: Adonis
Płeć: Basior
Wiek: 3, 5 lat
Ród: Lordaar

Wygląd: Najprostszym i chyba najbardziej trafny określeniem Adonisa byłoby: młody, życie jeszcze nie dało mu się w kość. I ta młodzieńczość najbardziej wyróżnia go spośród innych. Dostrzega się ją w sposobie poruszania się Adonisa, w najmniejszych ruchu łapy czy ogona. Energicznie, pewnie siebie i zdecydowanie. Niektórzy powiedzieliby, że to głupi młokos napędzany młodzieńczą arogancją. Być może mają rację, jednak sam obiekt tej surowej oceny spostrzega to inaczej. Kieruje nim zwyczajna wiara we własne możliwości. Siłę młodości.
Ogólnie prezentuje się jako smukły wilk średniej wielkości. Nie da się go określić jako osoby ujmującej otoczenie swoją delikatnością i kruchością ani jako umięśnionego, potężnego i budzącego grozę zabijakę. To po prostu zdrowy, wyćwiczony do walki basior. Nie musi wyglądać przerażająco, by dobrze walczyć.
Półdługie futro to kolorystyczna mieszanka obojga rodziców - ciemnoszarego ojca i brunatnej matki. Ta szarawość i brunatność przeplata się na większej części ciała Adonisa. Za to łapy i podbrzusze zdominowała biel. Genetyczny prezent ze strony babki.
Dopełnieniem tego są oczy w barwie złota. Z których zresztą da się wiele wyczytać. Zazwyczaj mają one ciepły, spokojny wyraz. Co nie znaczy, że ich właściciel nie jest zdolny posłać światu przenikliwszego albo chłodniejszego spojrzenia. Zrobi to, gdy zajdzie taka konieczność. Na co dzień jednak nie odczuwa potrzeby "zabijania wzrokiem" otoczenia.
Zdolny do naprawdę szczerych uśmiechów. Nieważne czy adresat takiego uśmiechu będzie szlachcicem czy mieszczaninem. Kiedy wie, że wolno mu się uśmiechnąć (bo dwór ma swoją etykietę i protokoły), zwyczajnie to robi. Bez kalkulowania - "czy opłaca mi się taki gest". Widać jeszcze nie nasiąkł dworskim wyrachowaniem.
Dodatkowe:
* Wychowywał się z dala od stolicy, do miasta przybył przed rokiem. Od całkiem niedawna pełni również służbę na cesarskim dworze.
* Przez pewien okres czasu podróżował wraz z bratem ojca po cesarstwie.
* Tęskni za matką i rodzeństwem.
* Preferuje broń długą.
* W wolnym czasie lubi przechadzać się po stolicy, a także czytać.
_________________
 
 
Eilistraeeród cesarski

nieaktywna

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  3 lata 8 miesięcy (21.02.16)

STAN POSTACI:  100 - zdrowa
NIEWOLNIK/PAN:  Corvus Albus & Al'Mair - niewolnik

PONADPRZECIĘTNA SIŁA - ZDOLNOŚCI BOJOWE - CZYTANIE I PISANIE - UWODZENIE


Wysłany: 2015-11-26, 14:10   

Imię: Eilistraee
Płeć: Samica
Wiek: 3 lata
Ród: Cesarski
Wygląd: Mierzy 75cm w kłębie, waży około 38kg, na długość ciała jakieś 120cm. Dobrze zbudowana wadera o biało-szarej sierści i niebieskich niczym ocean ślepiach. Długie smukłe łapy zakończone pazurami, puszysty ogon oraz całe ciało, jedynie mniej futra na pysku gdzie dokładniej przylega ono do ciała. Uszy szpiczaste lekko zaokrąglone do środka, czarny nos, smukły pysk w którym znajdują się rzędy ostrych zębów.
Dodatkowe:
* Dość blisko spokrewniona z główną rodziną cesarską, głównie następcą tronu, gdyż jest jego kuzynką choć nigdy nie mówi tego wprost
 
 
Safira Pieśń Lasu
szlachta - Ernevar

dorosła

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  2 lata

STAN POSTACI:  100/100 HP | Zdrowa i zadbana, ma przyjemny zapach
NIEWOLNIK/PAN:  Niewolnica: Nymph
STATUS MAJĄTKOWY:  zamożny.
EKWIPUNEK:  Trochę pergaminu | pióro do pisania | kałamarz | szlachecki naszyjnik ze złota.

ZMYSŁ ARTYSTYCZNY (ŚPIEW) | GŁOS | UWODZENIE | ZNAJOMOŚĆ HISTORII I WIEDZA GEO-POLITYCZNA


Wysłany: 2015-11-26, 14:21   
   MULTIKONTA: Illuse | Slairithllorgue


Imię: Safira
Płeć: Wilczyca
Wiek: 1 rok
Ród: Ernevar

Wygląd: Zgrabna młódka o szczupłej figurze, ma raczej przeciętny wzrost jak większość wilczek w tym wieku. Jej futerko jest dość gęste i miłe w dotyku, oprócz tego posiada dwoje błękitnych oczu, które przypominają szafiry lśniące niczym gwiazdy. Im to właśnie zawdzięcza imię, które nadali jej rodzice.
Dodatkowe:
- lubi śpiewać
- uczy się czytać i pisać
- jest towarzyska
- na razie mieszka z rodzicami, ale w przyszłości chce mieć własny dom
 
 
Visegor Rahiar prawiczek ciota emo zacekszlachta - Ernevar

nieaktywny

PŁEĆ:  samiec
ROK URODZENIA:  około pięciu lat.

STAN POSTACI:  sto punktów zdrowia | blizna po nożu na klatce piersiowej; zdrowy.

CZYTANIE I PISANIE | MYŚLISTWO | ZDOLNOŚCI BOJOWE | PONADPRZECIĘTNA SIŁA


Wysłany: 2015-11-26, 18:05   
   MULTIKONTA: Runthor.


Visegor Rahiar Ervevar
Płeć: samiec.
Wiek: około pięciu lat.
Ród: Ernevar.

Wygląd: Visegor to wysoki basior o umięśnionej sylwetce. Posiada krótkie futro w odcieniach brązu, choć gdzieniegdzie (sporadycznie) na jego ciele można dostrzec również i barwę brudnej bieli. Na pierwszy rzut oka wygląda dosyć... zwyczajnie, aczkolwiek na tle "szarego" tłumu na pewno wyróżniają go dwukolorowe ślepia — są niebiesko—zielone. Można powiedzieć, że z większości stoczonych walk wyszedł zwycięsko — kilka niewielkich zadrapań po pojedynku to w końcu nic, prawda? Tylko jedna konfrontacja zdołała w sposób rażący naznaczyć jego ciało, bowiem na klatce piersiowej widnieje duża, aczkolwiek niezbyt szeroka rana po nożu; położona w poprzek.
Dodatkowe: nie teraz.
 
 
Dorcas Schuylerarystokracja - Scaeluhr

sędzia

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  3 lata i 5 miesięcy
NIEWOLNIK/PAN:  Niewolnik: Alcaeus
STATUS MAJĄTKOWY:  bardzo zamożny.

CZYTANIE I PISANIE -ZNAJOMOŚĆ HISTORII I WIEDZA GEO-POLITYCZNA- NIEZWYKŁY WĘCH -NIEZWYKŁA SPOSTRZEGAWCZOŚĆ- NIEZWYKŁY SŁUCH


Wysłany: 2015-11-29, 18:38   
   MULTIKONTA: Didi


Imię: Dorcas Schuyler
Płeć: Wilczyca
Wiek: 2 lata i 3 miesiące
Ród: arystokracja - Scaeluhr

Wygląd: Niewielka wilczyca o srebrnej śmierci i złotych oczach.
Dodatkowe:
 
 
Aznavourród cesarski

nieaktywny

PŁEĆ:  samiec
ROK URODZENIA:  3 lata i 8 miesięcy (21.02.16)

STAN POSTACI:  100/100 - zdrowy
NIEWOLNIK/PAN:  Cały świat?

Ponadprzeciętna siła - Czytanie i pisanie - Oszustwo - Zdolności bojowe


Wysłany: 2015-11-29, 19:02   

Imię: Aznavour I
Płeć: Samiec
Wiek: 3 lata
Ród: Cesarski
Wygląd: Co go na pewno cechuje? Wściekło rude futro, masywne jak na jego wiek cielsko oraz jest dość wysoki. Futro jest miękkie i grube jednocześnie w dotyku, pokrywa one nieskazitelną skórę basiora.
Dodatkowe:
- jest synem byłego cesarza, czyli bratem przyrodnim, obecnego następcy tronu.
- nie jest bękartem, urodził się dwa lata przed Rasem, ale z racji tego że cesarz miał zaborczą żonę która chciała by to jej syn zasiadł kiedyś na tronie, cesarz się zgodził robiąc z starszego syna prawowitego syna ale nie następce tylko księcia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


© Deireadh
Zakaz kopiowania treści oraz kodów
zawartych na forum bez pozwolenia administracji.

Szata graficzna i kody autorstwa Runthora i Viserysa.
Pola profilu w oparciu o corazon.BlackButler HogwartDream Krol Lew

Vampire Knight