This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


 Ogłoszenie 

Aen Safirrespeath
Zaprawdę powiadam wam; oto nadchodzi dzień smrodu i zgnilizny, dzień wilczej zagłady. Nadchodzi Czas Białej Mgły i Czarnej Dupy, Czas Szaleństwa i Czas Siusiactwa, Tedd Deireadh, Ted Bundy, Czas Końca. Świat umrze i się nie odrodzi. Nie odrodzi się z Chęci Userów, z Pstrąga w Moim Zadzie, z Płaczu Ranfo. Ranfo, która nie przestanie płakać, lecz wpadnie w depresję. Moshi moshi, bakayaro! Tak będzie! Wypatrujcie siusiaków! Jakie to będą siusiaki, rzeknę wam - wprzód z mogił powstaną umarli, wrócą duchy niespokojne, żądne waszej krwi i łez. Niebo rozstąpi się na dwoje, i zstąpi czworo Bogów Admynów, i zapewni wam ostateczną rozrywkę przed zniszczeniem świata. A potem będzie tylko ciemność i brak możliwości zarejestrowania się. Tak rzekła Wieszczka Safira i Tak Się Stanie!

Pogoda
Lato dobiega końca i z drzew lecą uschnięte siusiaki. Nasila się wschodni wiatr, przynosząc ostatnie ciepłe podmuchy i obiecujący zapach mamałygi. Zaobserwowano nietypowy kierunek ptasich migracji; miast kierować się ku krainom południowym, zwierzęta odlatują we wszystkie strony świata. Wędrowcy powracający z gór twierdzą, że skały wydają z siebie buczące dźwięki.

Wieści z Cesarstwa
Jeśli ktoś kiedykolwiek chce popisać, to DIALB prosi o kontakt przez GG/PW :):)))):)))))))

Madraí Fiáin

» W całym Cesarstwie krążą plotki o rychłym końcu świata, który został jakoby przewidziany przez tajemniczą Wieszczkę Safirę. Wyznawcy przepowiedni zbierają się w grupki i krążą po traktach, głosząc słowa Aen Safirrespeath.
» Podobno ktoś widział w pałacu Echnatona, Ostatniego Legata Deireadh, utyskującego na nadmiar lewactwa i strzelającego zabójcze facepalmy. Wilk, który zawsze miał łeb na karku, stracił głowę!
» Nawiedzone Ignisdae - po mieście krążą duchy martwych obywateli. Mieszkańcy są przerażeni, kapłani nakazują spokój i modlitwę.
» Od niedawna w rejonach zbiorowych mogił ofiar nosówki wyczuwalne są lekkie trzęsienia ziemi. Uczeni ostrzegają: to może być niebezpieczne!
» Dramat niedoszłych matek: kilkanaście wader przysięga, że widziały swoje martwe dzieci, demoniczno uskrzydlone i przelatujące nad Dolnym Miastem.
» Wieści z frontu: na Północy pojawił się gigantyczny, płaski statek wykonany z pazurów - artystyczna rzeźba dzikusów czy kolejne paranormalne zjawisko?
» W Lustrze Niebios zaobserwowano wysyp tańczących mątw. Polna Warta odradza wybieranie się w to miejsce na randki.
» Pod miastem odnaleziono jaskinię, a w niej klapę, na której siedzi trójgłowy wilk. Na pewno da się go jakoś udobruchać.
» Wieści Nie Mają Sensu: pijaństwo rzutuje na jakość informacji. "Elektra znów nietrzeźwa" - potwierdza reszta ekipy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Polowania i zwierzyna
Autor Wiadomość
Elektra Duchess of Ignisdae.
ród cesarski

dama dworu

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  99

STAN POSTACI:  Obolała i senna, pachnie dawno niewietrzoną pościelą.
NIEWOLNIK/PAN:  jedyna, na zawsze, Szarenka.
STATUS MAJĄTKOWY:  zamożny.
EKWIPUNEK:  Złota aksamitka na szyi, muślinowa suknia.

GŁOS - CZYTANIE I PISANIE - EMPATIA - ODPORNOŚĆ NA TRUCIZNY


Wysłany: 2015-10-10, 01:11   Polowania i zwierzyna
   TYTUŁY: Świąteczny Duch
   MULTIKONTA: Cocatrice.  POLOWANIA
  Dzielą się na trzy kategorie związane ze stopniem zaawansowania.


  1. ŁATWY
  Mogą zakończyć się powodzeniem nawet wtedy, gdy postać nie posiada umiejętności Myślistwa, a akcji nie sędziuje MG. Jego przebieg oraz sukces całej akcji zależy jedynie od wyobraźni usera. Jedynie długotrwałe, regularne prowadzenie tych polowań może skutkować uzyskaniem umiejętności Myślistwa lub innych, które postać szkoli przy okazji podchodzenia do zwierzyny. Można je jednak traktować jako dobry, wszechstronny trening, rozrywkę, urozmaicenie fabuły, itp.

  Zwierzęta na poziomie łatwym:
  - drobne gryzonie (mysz, szczur, nornica, nutria, wiewiórka etc),
  - nietoperz,
  - ryby,
  - drobne ptactwo (wróbel, gołąb grzywacz, żołna, itp),
  - kot,
  - drobne łasicowate (wydra, norka),
  - płazy i gady (żaba, traszka, *ropucha, salamandra - trujące*, jaszczurka, żółw, niejadowite węże),
  - owady i bezkręgowce.


  2. ŚREDNI
  O ile postać nie posiada umiejętności Myślistwa, a chcecie mieć szansę na zakończenie tego polowania powodzeniem, wymagany jest nadzór MG. Akcja dzieli się wtedy na kilka etapów. Polowanie zaczyna się od przyjścia na dany teren, a następnie:
  - poszukiwanie zwierzyny, po którym następuje komentarz MG i być może kontynuacja poszukiwań, - zakradanie się doń, próba ataku, którą również ocenia Mistrz. W razie niepowodzenia można podjąć kolejną próbę - aż do skutku, bądź rezygnacji.

  Ok. 10 tego typu polowań z MG zakończonych sukcesem może przełożyć się na otrzymanie umiejętności Myślistwa. Można je także potraktować jako trening innych zdolności (P. siła, P. zręczność, P. wytrzymałość, N. słuch, N. węch, Zdolności bojowe; słowem, wszystko, czego postać ma okazję nauczyć się podczas polowania).

  Zwierzęta na poziomie średnim:
  - średnie ptaki (sokół, jastrząb, myszołów, bażant),
  - duże łasicowate (borsuk, kuna)
  - średnie gryzonie (zając, bóbr)
  - lis,
  - żbik,
  - kozica górska,
  - dzik,
  - sarna,
  - owca.


  3. TRUDNY
  Poziom trudny niewiele różni się od średniego; wszystko jak poprzednio, jednakże jeśli polowanie ma mieć szansę na sukces, wymaga uczestnictwa co najmniej dwóch wilków. Nadzór MG nie jest wymagany jedynie wtedy, gdy każdy z uczestników posiada UMa myślistwa.

  Uczestnictwo w 5 takich polowaniach zakończonych sukcesem może poskutkować otrzymaniem UMa Myślistwo.

  Zwierzęta na poziomie trudnym:
  - orły i bieliki,
  - rosomak,
  - żmija,
  - ryś,
  - łoś,
  - jeleń,
  - niedźwiedź
  - *renifer (tylko w sezonie zimowym),
  - konik leśny,
  - żubr.

UWAGA: na faunę Dei składają się zwierzęta typowe dla Europy centralnej i północnej (pomijając same wilki, które mogą reprezentować rasy spotykane na całym świecie).

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


© Deireadh
Zakaz kopiowania treści oraz kodów
zawartych na forum bez pozwolenia administracji.

Szata graficzna i kody autorstwa Runthora i Viserysa.
Pola profilu w oparciu o corazon.BlackButler HogwartDream Krol Lew

Vampire Knight