This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


 Ogłoszenie 

Aen Safirrespeath
Zaprawdę powiadam wam; oto nadchodzi dzień smrodu i zgnilizny, dzień wilczej zagłady. Nadchodzi Czas Białej Mgły i Czarnej Dupy, Czas Szaleństwa i Czas Siusiactwa, Tedd Deireadh, Ted Bundy, Czas Końca. Świat umrze i się nie odrodzi. Nie odrodzi się z Chęci Userów, z Pstrąga w Moim Zadzie, z Płaczu Ranfo. Ranfo, która nie przestanie płakać, lecz wpadnie w depresję. Moshi moshi, bakayaro! Tak będzie! Wypatrujcie siusiaków! Jakie to będą siusiaki, rzeknę wam - wprzód z mogił powstaną umarli, wrócą duchy niespokojne, żądne waszej krwi i łez. Niebo rozstąpi się na dwoje, i zstąpi czworo Bogów Admynów, i zapewni wam ostateczną rozrywkę przed zniszczeniem świata. A potem będzie tylko ciemność i brak możliwości zarejestrowania się. Tak rzekła Wieszczka Safira i Tak Się Stanie!

Pogoda
Lato dobiega końca i z drzew lecą uschnięte siusiaki. Nasila się wschodni wiatr, przynosząc ostatnie ciepłe podmuchy i obiecujący zapach mamałygi. Zaobserwowano nietypowy kierunek ptasich migracji; miast kierować się ku krainom południowym, zwierzęta odlatują we wszystkie strony świata. Wędrowcy powracający z gór twierdzą, że skały wydają z siebie buczące dźwięki.

Wieści z Cesarstwa
Jeśli ktoś kiedykolwiek chce popisać, to DIALB prosi o kontakt przez GG/PW :):)))):)))))))

Madraí Fiáin

» W całym Cesarstwie krążą plotki o rychłym końcu świata, który został jakoby przewidziany przez tajemniczą Wieszczkę Safirę. Wyznawcy przepowiedni zbierają się w grupki i krążą po traktach, głosząc słowa Aen Safirrespeath.
» Podobno ktoś widział w pałacu Echnatona, Ostatniego Legata Deireadh, utyskującego na nadmiar lewactwa i strzelającego zabójcze facepalmy. Wilk, który zawsze miał łeb na karku, stracił głowę!
» Nawiedzone Ignisdae - po mieście krążą duchy martwych obywateli. Mieszkańcy są przerażeni, kapłani nakazują spokój i modlitwę.
» Od niedawna w rejonach zbiorowych mogił ofiar nosówki wyczuwalne są lekkie trzęsienia ziemi. Uczeni ostrzegają: to może być niebezpieczne!
» Dramat niedoszłych matek: kilkanaście wader przysięga, że widziały swoje martwe dzieci, demoniczno uskrzydlone i przelatujące nad Dolnym Miastem.
» Wieści z frontu: na Północy pojawił się gigantyczny, płaski statek wykonany z pazurów - artystyczna rzeźba dzikusów czy kolejne paranormalne zjawisko?
» W Lustrze Niebios zaobserwowano wysyp tańczących mątw. Polna Warta odradza wybieranie się w to miejsce na randki.
» Pod miastem odnaleziono jaskinię, a w niej klapę, na której siedzi trójgłowy wilk. Na pewno da się go jakoś udobruchać.
» Wieści Nie Mają Sensu: pijaństwo rzutuje na jakość informacji. "Elektra znów nietrzeźwa" - potwierdza reszta ekipy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Yekuggon
2016-08-10, 22:22
Zapisy do niewolników
Autor Wiadomość
Talyssaniewolnik

Nieaktywna

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  4 lata

STAN POSTACI:  100; wychudzona, osłabiona, zaniedbana
Wysłany: 2015-09-08, 19:01   

Imię: Talyssa
Płeć: Wadera
Wiek: około 4 lat

Wygląd: Wilczyca, jak to wilki najczęściej mają w zwyczaju, jest szara. Biały przejawia się na jej pysku, szczególnie w okolicy oczu oraz nosa. Należy do zgrabnych osobników, niestety ostatnimi czasy jej zgrabność przeradza się w wychudzenie. Wadera nieprzywykła do warunków poddańczych, ciężko radzi sobie z zaaklimatyzowaniem się w nowej roli. Polować umie, poluje całkiem nieźle, acz polować jej się nie chce.
Nie jest wysoka, nogi ma normalnej długości, podobnie jak ogon i tułów. Ogólnie jest nadzwyczaj zwyczajna. Prócz ślepi. Pięknych, bladych paczał, które lubi określać mianem księżycowych.
Dodatkowe:
- niektórzy wiedzą, inni nie, Lyssa cierpi na dziwną przypadłość przypominającą schizofrenię – słyszy głos w swej głowie, pieszczotliwie nazywa go per Revees; jest święcie przekonana, iż ten Głos to szatan…
- niezwykle lubuje się w alkoholach wszelkiej maści i rodzaju
- nie przepada za owadami
_________________

Jesteś tym co jeż.

 
 
Helniewolnik

Nieaktywna

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  4 miesiące

STAN POSTACI:  100 | wychudzona, śmierdzi kanałami
NIEWOLNIK/PAN:  Brak
Wysłany: 2015-09-10, 14:29   
   MULTIKONTA: Edward


Imię: Hel, to nic, że jest to imię bogini umarłych w mitologii skandynawskiej, to nic...
Płeć: Wadera
Wiek: 4 miesiące

Wygląd: Niezbyt się wyróżniające szczenię. Takie małe, chude na długich, patyczkowatych nóżkach. W dodatku z krótką, szarawą sierścią. Nie bez powodu dostała imię, takie, jakie dostała. Jej oczka, tak bardzo nie pasujące do całokształtu, wychudzonego, niezdarnego ciałka. Do małego, bezbronnego szczeniaka. Otóż ze ślepi zazwyczaj błyska podejrzliwość, z tych czarnych, smolistych ślepek.
Dodatkowe: Nie kochała swoich rodziców, którzy i tak ją zostawili...A może umarli? Nie obchodzą ją to. Myśli, że umie poradzić sobie sama.
 
 
Seren Sarun Tulaśna
niewolnik

Protektorka

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  AE 97

STAN POSTACI:  100 PŻ, brak prawego oka.
NIEWOLNIK/PAN:  Ela foverer
STATUS MAJĄTKOWY:  bez grosza.
EKWIPUNEK:  Zielony płaszcz i złota apaszka.

PONADPRZECIĘTNA WYTRZYMAŁOŚĆ - NIEZWYKŁY WĘCH - NIEZWYKŁY SŁUCH - ZDOLNOŚCI BOJOWE - CZYTANIE I PISANIE


Wysłany: 2015-09-19, 20:38   
   TYTUŁY: Perfekcyjna Pani Forum || Wszechobecna Bogini Weny Tfurczej || Lateksowy Nicpoń-Sadysta || Serduszko Jeżusia || Sauna Śnieżna 2019
   MULTIKONTA: Bragi, Lebredhel, Alex Schelke


Imię: Seren.
Płeć: wadera.
Wiek: 2 lata.

Wygląd:
Seren jest ogromną wilczycą o ciepłych, złotych oczach i smukłym pysku. Pod gęstą, śnieżnobiałą sierścią grają potężne mięśnie. Długie łapy i mocna budowa sprawiają, że jest nieco niezgrabną i powolną, lecz silną waderą. Ma długi, puszysty ogon i kształtne uszy. O jej wojowniczym charakterze świadczy odrażająca, poszarpana blizna, ciągnąca się niemal od prawego ucha, poprzez oko i policzek, a niknąca dopiero w gęstej sierści na szyi. W efekcie tego Seren widzi tylko jednym okiem - lecz jest wyjątkowo wrażliwa na dźwięk i zapach.

Dodatkowe:
Seren od zawsze była krótkowidzem - dlatego nie przejęła się zbytnio utratą oka. Już jako szczenię nauczyła się polegać na innych zmysłach: słuchu, węchu i wilczej intuicji. Dzięki temu stała się niezłym zwiadowcą i sprawną wojowniczką.
Inteligentna i impulsywna - bywa, że złośliwa - szybko się jednak uspokaja i stara się powstrzymywać swój wybuchowy charakter. Choć próbuje ukryć to pod maską arogancji, Seren jest bardzo uczuciowa i mocno przywiązuje się do innych. Sprawia to, że jest niezwykle lojalna i w obronie przyjaciół i bliskich jest w stanie zrobić wszystko - nawet oddać własne życie.
Wychowana na mroźnej Północy, w wyniku tragicznego nieporozumienia Seren straciła całą rodzinę. Na wpół oszalała z rozpaczy i samotności, młoda wilczyca wyruszyła, by spotkać kogoś, kto pozbawi ją życia lub nada mu cel. Wszystko jej jedno.
_________________

 
 
Bragi Najwyższa kapłanka Matki
niewolnik

Dorosły

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  AE 97

STAN POSTACI:  100 PŻ || Intensywny zapach lasu... i kobiecych feromonów.
STATUS MAJĄTKOWY:  bez grosza.
EKWIPUNEK:  Srebrne bransoletki z dzwoneczkami na łapach (jeden z nich nosi symbol Aeciasohra), bukłak z wodą. Przy sobie ma także, głęboko schowany, dokument potwierdzający wyleczenie z nosówki.

ZMYSŁ ARTYSTYCZNY - GŁOS - NIEZWYKŁY SŁUCH - PONADPRZECIĘTNA ZRĘCZNOŚĆ - OSZUSTWO


Wysłany: 2015-09-21, 20:16   
   MULTIKONTA: Seren, Lebredhel, Alex Schelke


Imię: Bragi.
Płeć: Wadera.
Wiek: 2 lata.

Wygląd:
Smukła, szczupłej budowy wilczyca, roztaczająca wokół siebie woń iglastego lasu. Sierść mieniąca się różnymi barwami szarości tu i ówdzie poprzetykana jest rdzawymi pasmami. Rude jest także obramowanie uszu. Długi pysk cechują obramowane czarną obwódką, jasnożółte oczy, których barwa zmienia się w zależności od światła. Raz są więc niemal zielone, innym razem złotawe. Gibkie ciało tancerki wytrenowane zostało długim pobytem w lasach, gdzie - obok oddawania się druidycznym niemal tańcom ku czci Natury - wykorzystywała swą zwinność podczas polowań. Srebrne bransoletki brzęczą malutkimi dzwoneczkami, Bragi nauczyła się jednak poruszać w ten sposób, by nimi nie kołysać. Dźwięk rozlega się więc jedynie wtedy, kiedy ona sama tego chce.

Dodatkowe:
- Ma słuch absolutny.
- Jest obdarzona głosem o szerokiej skali i ciepłej, przyjemnej barwie. Potrafi doskonale śpiewać - nauczyła się tego, należąc do leśnego Kręgu Dzieci Natury.
- Bragi i kilkoro jej znajomych zostali schwytani przez handlarzy niewolników, którzy usłyszeli ich śpiewy.
- Uwielbia tańczyć i robi to często, nawet jej chód przypomina wesołe pląsy.
- Sprawia wrażenie ograniczonej umysłowo, co pozwala jej w spokoju obserwować otoczenie i zbierać przydatne informacje.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Bragi 2015-11-05, 20:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cirisniewolnik

Dorosły

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  5 lat

STAN POSTACI:  100

PONADPRZECIĘTNA SIŁA | NIEZWYKŁY WĘCH | ZDOLNOŚCI BOJOWE | OSZUSTWO


Wysłany: 2015-10-18, 22:31   

Imię: Ciris
Płeć: Samica
Wiek: 5 lat

Wygląd: KP :)
Dodatkowe: KP :)
 
 
Cukikon
[Usunięty]
Wysłany: 2015-10-22, 15:07   

Imię: Cukikon.
Płeć: samica.
Wiek: 2,5 l.

Wygląd: niska, dość przeciętnie zbudowana samica o szaro-brązowym futrze. Jej oczy są jasne, koloru niebieskiego. Ciała Cukikon nie szpecą żadne większe blizny, chociaż gdyby dokładnie poszukać to kilka mniejszych by się znalazło. Chuda, ale nie wychudzona.
Dodatkowe: brak.
 
 
Paradiseniewolnik

nieaktywna

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  rok i siedem miesięcy (10-06-16)

STAN POSTACI:  sto punktów życia | zdrowa.
STATUS MAJĄTKOWY:  bez grosza.

ZMYSŁ ARTYSTYCZNY | ZDOLNOŚCI MANUALNE


Wysłany: 2015-10-24, 22:25   

Imię: Paradise
Płeć: wadera
Wiek: 5 miesięcy

Wygląd: będzie na avie ;-;
Dodatkowe:
~urodziła się z gwałtu szlachcica na niewolnicy. Ukrywana przez 5 miesięcy, jednak jej ojciec się o tym dowiedział i zabił jej matkę, sam ją wyrzucając
~dosyć nieśmiała, zamknięta w sobie i zalękniona, wychowywana w strachu przed szlachcicami
~jej matka bardzo ją kochała. Była dla niej promyczkiem nadziei, który nie zgaśnie, dopóki żyją. Dlatego też nadała jej imię Paradise
_________________

 
 
Eldrid
[Usunięty]
Wysłany: 2015-11-10, 20:12   

Imię: Eldrid
Płeć: Wadera
Wiek: 3 lata

Wygląd: Wysoka wilczyca, chociaż nader szczupła, jednak pod splątanym czarnym futrem widać zarys mięśni. Długie łapy, którymi stawia sprężyste kroki. Pokrywa ją czarne, miejscami przechodzące w szarość grube futro. Wyróżniają ją jasnoniebieskie oczy, jednocześnie lodowate i żarliwe. Jej ciało w kilku miejscach jest usiane siateczką blizn.
Dodatkowe:
- będzie w KP
 
 
Evyniewolnik

Dorosły

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  AE 99

STAN POSTACI:  100
NIEWOLNIK/PAN:  Bronkeay
STATUS MAJĄTKOWY:  bez grosza.
EKWIPUNEK:  Nic

NIEZWYKŁY SŁUCH | ZMYSŁ ARTYSTYCZNY | PONADPRZECIĘTNA ZRĘCZNOŚĆ | KAMUFLAŻ


Wysłany: 2015-11-11, 16:17   
   MULTIKONTA: Tojad


Imię: Evy
Płeć: samica
Wiek: 4 miesiące

Wygląd: Drobne ciało pokryte ubrudzonym futrem, które pierwotnie posiadało biały kolor. Delikatna budowa jednoznacznie wskazuje na to, iż silna to ona nie jest. Ale mała waga jest też atutem, gdy się próbuje gdzieś przecisnąć, nieprawdaż? Poza tym, jej niedużą głowę zdobią szmaragdowe ślepia oraz wyjątkowo czułe uszy.
Dodatkowe: w KP
_________________

Żadna noc nie może być aż tak czarna,
żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy.
Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna,
żeby nie można było odkryć oazy.
Pogódź się z życiem, takim jakie ono jest.
Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.
 
 
Al'Mair
[Usunięty]
Wysłany: 2015-11-28, 18:39   

Imię: Mair inb Ji'Adir, z skrócie Al'Mair
Płeć: Samiec
Wiek: Około 6-ciu lat

Wygląd: Mair to wysoki, zgrabny, dobrze zbudowany samiec, pełen urody, wdzięku i gracji. Jego złote futro, chociaż delikatne, iskrzy niczym rozgrzane piaski pustyni. Odziany jest często w białe, zszarzałe nieco materiały, oplatające jego łeb, łapy, podbrzusze i rdzeń ogona. Piękne, brązowe oczy, głębokie niczym miraże dalekich pustyń...
Dodatkowe:
- Al'Mair ma własną wiarę i wyznanie
- żyje tylko po to, by służyć innym, jest to jego powołanie i wybór
- pochodzi z pustyni Vai'Jahar
- bije od niego dziwna aura, tajemnicy i potęgi
 
 
Arioch Srogi Lew
niewolnik

dorosły

PŁEĆ:  samiec
ROK URODZENIA:  5 lat

STAN POSTACI:  100HP
NIEWOLNIK/PAN:  Hati
STATUS MAJĄTKOWY:  bez grosza.
EKWIPUNEK:  Brak.

PONADPRZECIĘTNA SIŁA | PONADPRZECIĘTNA ZRĘCZNOŚĆ | PONADPRZECIĘTNA WYTRZYMAŁOŚĆ | ZDOLNOŚCI BOJOWE


Wysłany: 2015-11-28, 20:08   
   MULTIKONTA: Saga Christal, Nikolaj Vasily


Imię: Arioch
Płeć: męska.
Wiek: 4 lata.

Wygląd: Basioro szarym futrze i czerwonych oczach. Arioch jest osadzony na długich i silnych łapach. Jego łapa jest nienaturalnie duża, zakończona ostrymi czarnymi pazurami, które zwiększają jego przyczepność do podłoża. Od razu rzuca się w oczy jego potężna postura, ale na osłodę ma długi puszysty ogon. Raczej nie można go uznać za przystojnego.
Dodatkowe: Był gladiatorem na południu. Sprzedano go do cesarstwa na służbę. Nigdy nie poznał swojej rodziny i nawet nie wie, czy faktycznie jakąś miał.
_________________

 
 
Kasimiraniewolnik

nieaktywna

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  3 lata i 6 miesięcy (21.02.16)

STAN POSTACI:  100/100 zdrowa `
NIEWOLNIK/PAN:  Echnaton - pan

Niezwykła spostrzegawczość - Empatia - Uwodzenie - Zdolności bojowe


Wysłany: 2015-11-29, 17:42   
   MULTIKONTA: Eilistraee


Imię: Kasimira
Płeć: Samica
Wiek: 3 lata
Wygląd: Dość niska koło 65cm w kłębie, dość chuda ale wbrew pozom silna, nie daj się zwieść. Jest taka rdzawo-szara z maści, trudno jasno określić czy ma więcej rudego czy szarego, tak mniej więcej chyba po połowie. Duże ciemne oczy oraz dobrze wyprofilowane szpiczaste uszy, miękkie puszyste futro oraz długi dość ogon.
Dodatkowe: -
 
 
Mihrimah Słońce i Księżyc
niewolnik

nieaktywna

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  3 lata i 3 miesiące (28.03.2016)

STAN POSTACI:  100/100 HP | Zdrowa
NIEWOLNIK/PAN:  Pan: Viserys
STATUS MAJĄTKOWY:  bez grosza.
EKWIPUNEK:  Stary wachlarzyk ze strusich piór, zielona płócienna chusta

GOTOWANIE | UWODZENIE | PONADPRZECIĘTNA WYTRZYMAŁOŚĆ | ZDOLNOŚCI BOJOWE


Wysłany: 2015-11-29, 19:02   

Imię: Mihrimah
Płeć: Wilczyca
Wiek: 2 lata i 6 miesięcy

Wygląd: Duża szczupła samica o gęstym, przyjemnym w dotyku futrze, ma włos lekko falujący. Jej futro jest biało - jasnoszare, a poduszki u łap bladoróżowe, ma ostre czarne pazury. Błyszczące oczy wadery posiadają ładny zielony kolor, zaś jej uszy są stojące i mają bladoróżowe wnętrze.
Dodatkowe:
- lubi bawić się swoim kamyczkiem, podrzucać go
- zapytana o swoją przeszłość lub miejsce skąd pochodzi odpowiada, że nie pamięta
- chętnie coś pichci
- ma towarzyską naturę
_________________
 
 
Nymphniewolnik

dorosły

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  7 jesieni i 2 miesiące

STAN POSTACI:  100 | Dobry
NIEWOLNIK/PAN:  Safira

NIEZWYKŁA SPOSTRZEGAWCZOŚĆ | MOCNA GŁOWA | KAMUFLAŻ | EMPATIA


Wysłany: 2015-11-30, 20:00   

Imię: Nymphadora, ale przedstawia się krótko - Nymph
Płeć: Samica
Wiek: 7 jesieni już

Wygląd: Gęste, brązowawe futro chroni jej ciało przed zimnem. Posturą przypomina bardziej młodego wilka, a wieku można domyślić jedynie, gdy spotka się z jej głębokim spojrzeniem, które potrafią przeszyć każdego.
Dodatkowe:
- Służy odkąd skończyła rok. Do tej pory miała dwóch panów i żaden z nich nie obchodził się z nią dobrze.
- Pomimo wieku wciąż jest silna jak za dawnych lat. Co prawda, nigdy nie wychodziła bardzo ponad przeciętną, ale boleśnie oddać potrafi.
_________________
 
 
Alcaeusniewolnik

nieaktywny

PŁEĆ:  samiec
ROK URODZENIA:  4 lata i 4 miesiące (21.02.16)

STAN POSTACI:  100/100. Drobne rany z bitwy, już się goją.
NIEWOLNIK/PAN:  Dorcas Schuyler
EKWIPUNEK:  Bransoleta z imieniem pani oraz zawieszką wyjącego wilka.

ZDOLNOŚCI BOJOWE | PONADPRZECIĘTNA WYTRZYMAŁOŚĆ | NIEZWYKŁY SŁUCH | OSZUSTWO


Wysłany: 2015-12-03, 22:11   

Imię: Alcaeus.
Płeć: Basior.
Wiek: 4 lata.

Wygląd: Al z pewnością nie wyróżnia się swą szatą. Ciało pokrywa szaro-buro-rude włosie, półdługie, acz gęste. Wybrakowane w niektórych miejscach futro świadczy o mnogości jego ran i blizn. Wyrzeźbione mięśnie prężące się pod skórą są kolejną wskazówką co do jego przeszłości. Mylące są jedynie jego miodowe ślepia, spokojnie spoglądające na świat. Zupełnie jakby spojrzeniem chciał zbawić twą zagubioną duszę.
Dodatkowe:
- Wcześniej należał do armii, pochodzi z wojskowej rodziny.
- Szanuje wadery. Nauczył go tego ojciec, które kochał swą partnerkę ponad życie. Dosłownie.
- Jest dość skryty. Po zyskaniu jego zaufania odda swojego życie bez zastanowienia.
- Honorowy.
- Ukrywa swe umiejętności, dzięki temu nie został zabity, a pojmany do niewoli. Zrobił to niechętnie, zmuszony dotrzymać obietnicy, którą złożył swym rodzicom.
- Jedynie on sam zna prawdziwą historie swojego pochodzenia. Często kłamie, by pozostać przy życiu.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


© Deireadh
Zakaz kopiowania treści oraz kodów
zawartych na forum bez pozwolenia administracji.

Szata graficzna i kody autorstwa Runthora i Viserysa.
Pola profilu w oparciu o corazon.BlackButler HogwartDream Krol Lew

Vampire Knight