This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


 Ogłoszenie 

Aen Safirrespeath
Zaprawdę powiadam wam; oto nadchodzi dzień smrodu i zgnilizny, dzień wilczej zagłady. Nadchodzi Czas Białej Mgły i Czarnej Dupy, Czas Szaleństwa i Czas Siusiactwa, Tedd Deireadh, Ted Bundy, Czas Końca. Świat umrze i się nie odrodzi. Nie odrodzi się z Chęci Userów, z Pstrąga w Moim Zadzie, z Płaczu Ranfo. Ranfo, która nie przestanie płakać, lecz wpadnie w depresję. Moshi moshi, bakayaro! Tak będzie! Wypatrujcie siusiaków! Jakie to będą siusiaki, rzeknę wam - wprzód z mogił powstaną umarli, wrócą duchy niespokojne, żądne waszej krwi i łez. Niebo rozstąpi się na dwoje, i zstąpi czworo Bogów Admynów, i zapewni wam ostateczną rozrywkę przed zniszczeniem świata. A potem będzie tylko ciemność i brak możliwości zarejestrowania się. Tak rzekła Wieszczka Safira i Tak Się Stanie!

Pogoda
Lato dobiega końca i z drzew lecą uschnięte siusiaki. Nasila się wschodni wiatr, przynosząc ostatnie ciepłe podmuchy i obiecujący zapach mamałygi. Zaobserwowano nietypowy kierunek ptasich migracji; miast kierować się ku krainom południowym, zwierzęta odlatują we wszystkie strony świata. Wędrowcy powracający z gór twierdzą, że skały wydają z siebie buczące dźwięki.

Wieści z Cesarstwa
Jeśli ktoś kiedykolwiek chce popisać, to DIALB prosi o kontakt przez GG/PW :):)))):)))))))

Madraí Fiáin

» W całym Cesarstwie krążą plotki o rychłym końcu świata, który został jakoby przewidziany przez tajemniczą Wieszczkę Safirę. Wyznawcy przepowiedni zbierają się w grupki i krążą po traktach, głosząc słowa Aen Safirrespeath.
» Podobno ktoś widział w pałacu Echnatona, Ostatniego Legata Deireadh, utyskującego na nadmiar lewactwa i strzelającego zabójcze facepalmy. Wilk, który zawsze miał łeb na karku, stracił głowę!
» Nawiedzone Ignisdae - po mieście krążą duchy martwych obywateli. Mieszkańcy są przerażeni, kapłani nakazują spokój i modlitwę.
» Od niedawna w rejonach zbiorowych mogił ofiar nosówki wyczuwalne są lekkie trzęsienia ziemi. Uczeni ostrzegają: to może być niebezpieczne!
» Dramat niedoszłych matek: kilkanaście wader przysięga, że widziały swoje martwe dzieci, demoniczno uskrzydlone i przelatujące nad Dolnym Miastem.
» Wieści z frontu: na Północy pojawił się gigantyczny, płaski statek wykonany z pazurów - artystyczna rzeźba dzikusów czy kolejne paranormalne zjawisko?
» W Lustrze Niebios zaobserwowano wysyp tańczących mątw. Polna Warta odradza wybieranie się w to miejsce na randki.
» Pod miastem odnaleziono jaskinię, a w niej klapę, na której siedzi trójgłowy wilk. Na pewno da się go jakoś udobruchać.
» Wieści Nie Mają Sensu: pijaństwo rzutuje na jakość informacji. "Elektra znów nietrzeźwa" - potwierdza reszta ekipy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Tablice Zasad
Autor Wiadomość
Elektra Duchess of Ignisdae.
ród cesarski

dama dworu

PŁEĆ:  samica
ROK URODZENIA:  99

STAN POSTACI:  Obolała i senna, pachnie dawno niewietrzoną pościelą.
NIEWOLNIK/PAN:  jedyna, na zawsze, Szarenka.
STATUS MAJĄTKOWY:  zamożny.
EKWIPUNEK:  Złota aksamitka na szyi, muślinowa suknia.

GŁOS - CZYTANIE I PISANIE - EMPATIA - ODPORNOŚĆ NA TRUCIZNY


Wysłany: 2016-10-27, 17:51   Tablice Zasad
   TYTUŁY: Świąteczny Duch
   MULTIKONTA: Cocatrice.


Oto jest treść Tablic, które spadły na Ziemie Deireadh w dzień CII. rocznicy powstania Cesarstwa:

 1. Administracja jest odrębnym, wszechmocnym bytem. Jako mądry i potężny Stwórca, nie musi ona niczego wyjaśniać użytkownikom. A jednak to zrobiła, ponieważ ich kocha. W tym Regulaminie dowiesz się na temat tego, jak należy postępować, aby rozwiązać problemy, z którymi się zmagasz.
 2. Każdy użytkownik może powodować dowolną liczbą swoich postaci w tym samym czasie. Jednak, jeżeli, nie jest w stanie zapewnić każdej z nich pełnej wrażeń egzystencji, musi zaprzestać tworzenia kolejnych.
 3. Słowo każdego śmiertelnika ma identyczną wartość, dlatego wszelkie dyskusje nie mają sensu. Zapobiega to kłótniom, dlatego Administracja zdecydowała się na ustalenie takiego porządku.
 4. Pojawiając się w świecie Deireadh automatycznie zgadzasz się służyć Administracji i wypełniać jej polecenia oraz być posłusznym zarządzonym przez nią Regułom. Automatycznie również znasz je, niezależnie skąd przybyłeś.
 5. Karą za złamanie Reguł Kodeksu będzie jedna (lub więcej) z tych kar: uznanie nieczystym, wykluczenie ze społeczności, wzięcie w niewolę, ukamienowanie, śmierć przez powieszenie twarzą do słońca, zamiana w słup soli, rozcięcie na dwanaście części i rozesłanie po ziemiach Izraelu, obłożenie klątwą, pościnanie na oczach Administracji, splądrowanie, zgwałcenie, przebicie mieczem, roztrzaskanie (w przypadku chłopców) lub zmiażdżenie (w przypadku dziewcząt), spalenie na stosie, śmierć w mękach wnuków i prawnuków winnego, zesłanie na winnego i jego Stado deszczu ognia, chłosta rózgą, cierpienie udręk na ciele, odesłanie poza Szybkie Ziemie, wieczne potępienie, pożarcie przez lwa, porażenie piorunem, utopienie, bezpłodność, grzywna w wysokości 50 Fasolek, przymusowa kąpiel lub nasmarowanie oliwą dużego palca u łapy.
 6. Dozwolona wielkość avataru to 250x300 pikseli. Warto wiedzieć: avatar unosi się na głową postaci. Jeżeli znajduje się na nim imię bądź cytat, są one widoczne dla każdego obecnego w tym samym temacie.
 7. Potyczki słowne śmiertelników powinny być na tyle interesujące, żeby Administracji miłe było przyglądać się im. Zabronione jest używanie argumentów erystycznych przez osoby niewyszkolone.
 8. Zakazuje się rezerwacji galerii, cokolwiek to znaczy. Administracja donosi, że to chyba nielegalne.

O fabule/postaci (to prawie to samo dla wiecznego Oka Administracji)

 1. Wasz nick to imię postaci. Zasada ta została stworzona przez Administrację, aby nie siać zamętu gdyż warto wiedzieć że nick postaci widoczny jest nad jej głową, zaraz nad avatarem, w postaci hologramu w kolorze Stada.
 2. Śmierć jest NIEDOPUSZCZALNA. Deireadh jest z woli Administracji rajskim światem, w którym śmierć może być wymierzona tylko za aprobatą mordowanego i zgoda Administracji.
 3. Na forum panuje <strike>bilo-</strike> Administracja, która zarządziła istnienie Bilokacji. Bilokacja dozwolona tylko na misjach, spotkaniach stadnych, randkach w ciemno i modłach dla Administracji. W żadnym innym przypadku nie wolno klonować się, gdyż klon zajmie miejsce sklonowanego, a sklonowany zostanie wyprowadzony w Wy'mair Pustki i ukamienowany.
 4. "Nasze postaci posługują się w grze fabularnie, jak i rozmowie, informacjami, które usłyszały bezpośrednio od innych graczy" ~ zapożyczone z Dzikie Psy.
 5. Postać przebywająca w legowisku (nie ma znaczenia czyim) nie wie o wydarzeniach dziejących się w innych częściach Dei. Oto słowo Administracji.
 6. Administracja rzekła zaraz po stworzeniu Deireadh: niechaj każda dusza tutaj osiadła życie prowadzi szlachetne, pokorne i realistyczne. Wtedy stało się; każde stworzenie pokryło się wstydem i głębokim uczuciem, opisywanym na dziesiątki linijek.
 7. Chciałbyś zostać admińskim wybrańcem? Chciałbyś posiąść moc, o jakiej przeciętniakom się nie śniło? Możesz zgłosić się po bonusowe urozmaicenie do Administracji! Wszystkie chwyty dozwolone, możesz zostać Śmiercią W Towarzystwie, Demąnem z Pustki, wielkim moskitem itp.
 8. Wysokość postaci konkretnej rasy jest ściśle określona i opisana na Wikipedii. Postać nie może być niższa lub wyższa, niż mogłaby być według Wikipedii.
 9. W związku z ostatnimi wydarzeniami, Administracja ustaliła, że każda postać pachnie inaczej. Zapach należy opisać w polu profilu "zapach" i jest on niezmienny przez cały okres czasu gry, nawet pod wpływem ingerencji innych postaci.

Pisanie postów i Edycji

 1. I rzekła tedy Administracja do pierwszego gracza: "Powinieneś posłusznym być Językowi i zasad przestrzegać Jego". Język ten nazwany został deireadhdzkim i zasady jego nigdy nie zostały dokładnie spisane. Są one płynne, decyduje o nich Administracja. Warto wiedzieć: język deireadhski wzorowany jest na języku polskim, choć nie jest z nim tożsamy. Różnica polega na wielu różnicach, np. brak konieczności używania stosownych wyrazów, poprawnych fraz i związków frazeologicznych, brak stałych zasad interpunkcji, odmienne zasady używania skrótów itp, tym podobne, nieodmienność zaimka "ów", brak jasnego sensu pojedynczych zdań oraz użycie apostrofów przy odmianie każdego imienia.
 2. Niedopuszczalne jest pisania posta pod postem, gdyż jest to sprzeczne z Prawem Naturalnym.
 3. Post bez przynajmniej kilku zdań podrzędnie złożonych jest niedopuszczalny. Zdania złożone współrzędnie są niczym w Oku Administracji.
 4. Zabrania się używania emotikon w postach przed godziną 22 czasu polskiego.
 5. Wyjść z tematu można dopiero po 6 minutach. Inaczej wychodzący stanie się nieczystym w Oku Administracji i ta odeśle go Poza Czas, gdzie nie będzie mógł używać emotikon na wieczność.

Misje i Eventy

 1. Śmierć jest NIEDOPUSZCZALNA. Prowadzący misję czy event wciąż podlega Administracji, która nie życzy sobie.
 2. Każdy może poprowadzić misję. Nie należy zmuszać do tego Administracji.
 3. Prowadzić event grupowy lub indywidualny może tylko zarejestrowany gracz.
 4. Można mieć wiele misji i eventów.
 5. Pisanie na forum nie jest koniecznie potrzebne do prowadzenia fabuły.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


© Deireadh
Zakaz kopiowania treści oraz kodów
zawartych na forum bez pozwolenia administracji.

Szata graficzna i kody autorstwa Runthora i Viserysa.
Pola profilu w oparciu o corazon.BlackButler HogwartDream Krol Lew

Vampire Knight