This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Deireadh

Iardam - Brzeg rzeki pośród Leśnej Kaskady

Dark - 2019-01-01, 21:09
Temat postu: Brzeg rzeki pośród Leśnej Kaskady

***

Minęło tyle czasu... Tak długo leżała na bruku, że wzięli ją za martwą. A kiedy nikt nie patrzył, umknęła w las, by pozbierać się po wszystkim. Nie wiedziała, gdzie szukać pomocy. Nie wiedziała, gdzie są jej dzieci i Thalvaar. Nie sądziła, że głodna i zmęczona da radę znaleźć jedzenie i ukryć się przed najeźdźcami. Lizała rany. Prosiła bogów o pomoc, ale nikt jej nie odpowiadał.
Minęło tyle czasu, nim wróciła na łono społeczeństwa. Choć powrót jest tu złym określeniem. Istniała na obrzeżach cywilizacji, będąc cieniem dawnej arystokratki. Początkowo kradła jedzenie, bo i w samym cesarstwie zabrakło go z powodu bariery. Potem okazało się, że kradzież pieniędzy jest dużo pożyteczniejsza. Jednak nie wyszła z lasu. Gnieździła się po norach i szukała strzępów jej dawnego życia.
Minęło tyle czasu, aż usłyszała o przewrotach w stolicy i to dało jej nadzieję. A nuż to właśnie jej ukochany tam będzie. Thalvaar zawsze był w centrum wydarzeń, był centrum jej świata, który rozpadł się na kawałki. Teraz miała szansę na minimalny komfort psychiczny. Co prawda wiedziała, że wszyscy, którzy mieszkali w Captivity zostali przetransportowani do Ignisdae, ale jakoś jej świadomość wyparła tę informację. Przecież jej Thal musiał jakoś umknąć przed łapami tych zbrodniarzy.
Pod osłoną nocy udałą się do miejsca, które stanęło na głowie i wydała ostatnie ukradzione pieniądze na pomoc pewnego wilka, którego spotkała w karczmie. Wybłagała, aby znalazł Thalvaara i powiedział mu, że ona będzie czekać przy brzegu rzeki w Leśnej Kaskadzie. I uciekła, nim ktokolwiek zdołałby ją skrzywdzić. Czekała długo i spędzała dnie na błądzeniu wśród chmur. Przy życiu trzymała ją myśl, że Thalvaar żyje i przyjdzie do niej. Na pewno.Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group