This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Deireadh

Bohaterowie niezależni - Bohaterowie Niezależni - Wstęp

Yekuggon - 2016-06-19, 00:41
Temat postu: Bohaterowie Niezależni - Wstęp

Opisywani bohaterowie niezależni [NPC] są przyporządkowani do określonych lokacji. Pisząc w danym subforum, możemy - zamiast powoływać do życia nowe, anonimowe postacie tła - czerpać z dostępnej listy npc. Przykładowo: nasza postać wchodzi do Lilii i zamawia piwo. Od kogo? - Najpewniej od Rudej Barmanki.
Poza tym, bohaterowie niezależni mogą być używani przez mg podczas prowadzenia akcji. Jeśli nasza postać zorientuje się zawczasu, że ma do czynienia z paserem, dziwką czy strażnikiem w cywilu, zyska w evencie niewątpliwą przewagę.

Ingerencja mg nie jest wymagana na:
• wplecenie npc-a w tło opisywanych wydarzeń (np. przechodzi obok, patrzy krzywo, komentuje, bije brawo, pije do lustra, etc)
• small-talk z npc (o pogodzie, cenie trunków, "wieściach z Cesarstwa", aktualnych wydarzeniach)
• skorzystanie z usług npc-a zgodnie z charakterem jego zawodu (zamówienie trunku u barmana, handel ze sprzedawcą, seks z prostytutką, poproszenie gwardzisty o ochronę, bycie wylegitymowanym przez strażnika miejskiego, etc)


Jeżeli chcesz użyć enpeca do czynności nieopisanej, skonsultuj się z magarzem lub administrateutą, gdyż każde przekabacenie bohatera niezależnego zagraża rozchwianiem homeostazy


Gdybyście chcieli dodać do listy własnych npc (służących, podwładnych, przełożonych, etc) - piszcie w propozycjach albo na pw/gadu do adminów.Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group