Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


 Ogłoszenie 

Aen Safirrespeath
Zaprawdę powiadam wam; oto nadchodzi dzień smrodu i zgnilizny, dzień wilczej zagłady. Nadchodzi Czas Białej Mgły i Czarnej Dupy, Czas Szaleństwa i Czas Siusiactwa, Tedd Deireadh, Ted Bundy, Czas Końca. Świat umrze i się nie odrodzi. Nie odrodzi się z Chęci Userów, z Pstrąga w Moim Zadzie, z Płaczu Ranfo. Ranfo, która nie przestanie płakać, lecz wpadnie w depresję. Moshi moshi, bakayaro! Tak będzie! Wypatrujcie siusiaków! Jakie to będą siusiaki, rzeknę wam - wprzód z mogił powstaną umarli, wrócą duchy niespokojne, żądne waszej krwi i łez. Niebo rozstąpi się na dwoje, i zstąpi czworo Bogów Admynów, i zapewni wam ostateczną rozrywkę przed zniszczeniem świata. A potem będzie tylko ciemność i brak możliwości zarejestrowania się. Tak rzekła Wieszczka Safira i Tak Się Stanie!

Pogoda
Lato dobiega końca i z drzew lecą uschnięte siusiaki. Nasila się wschodni wiatr, przynosząc ostatnie ciepłe podmuchy i obiecujący zapach mamałygi. Zaobserwowano nietypowy kierunek ptasich migracji; miast kierować się ku krainom południowym, zwierzęta odlatują we wszystkie strony świata. Wędrowcy powracający z gór twierdzą, że skały wydają z siebie buczące dźwięki.

Wieści z Cesarstwa
Jeśli ktoś kiedykolwiek chce popisać, to DIALB prosi o kontakt przez GG/PW :):)))):)))))))

Madraí Fiáin

» W całym Cesarstwie krążą plotki o rychłym końcu świata, który został jakoby przewidziany przez tajemniczą Wieszczkę Safirę. Wyznawcy przepowiedni zbierają się w grupki i krążą po traktach, głosząc słowa Aen Safirrespeath.
» Podobno ktoś widział w pałacu Echnatona, Ostatniego Legata Deireadh, utyskującego na nadmiar lewactwa i strzelającego zabójcze facepalmy. Wilk, który zawsze miał łeb na karku, stracił głowę!
» Nawiedzone Ignisdae - po mieście krążą duchy martwych obywateli. Mieszkańcy są przerażeni, kapłani nakazują spokój i modlitwę.
» Od niedawna w rejonach zbiorowych mogił ofiar nosówki wyczuwalne są lekkie trzęsienia ziemi. Uczeni ostrzegają: to może być niebezpieczne!
» Dramat niedoszłych matek: kilkanaście wader przysięga, że widziały swoje martwe dzieci, demoniczno uskrzydlone i przelatujące nad Dolnym Miastem.
» Wieści z frontu: na Północy pojawił się gigantyczny, płaski statek wykonany z pazurów - artystyczna rzeźba dzikusów czy kolejne paranormalne zjawisko?
» W Lustrze Niebios zaobserwowano wysyp tańczących mątw. Polna Warta odradza wybieranie się w to miejsce na randki.
» Pod miastem odnaleziono jaskinię, a w niej klapę, na której siedzi trójgłowy wilk. Na pewno da się go jakoś udobruchać.
» Wieści Nie Mają Sensu: pijaństwo rzutuje na jakość informacji. "Elektra znów nietrzeźwa" - potwierdza reszta ekipy.
Obecny czas to 2019-04-23, 05:51
Deireadh Strona Główna » 
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
    Tematy   Posty   Ostatni post 
Ogród Cieni  
Korony rosnących w tym gęstym Borze drzew prawie w ogóle nie przepuszczają promieni światła. Ledwo wydeptana ścieżka, niezwykle kręta, pełna dziur i splątanych korzeni, prowadzi do zaniedbanego Ogrodu Cieni, w którym zawsze panuje półmrok. Rozrośnięte krzewy róż wyznaczają drogę przez labirynt ogrodu, a statuy z krzewów oraz kamienne, zniszczone posągi zdają się obserwować każdego wędrowca przez całą trasę. Niepokój budzą także powykręcane drzewa i unosząca się w ogrodzie mgiełka. Gdzieś w gęstwinie znajduje się również Senna Wieża.

   
3 249 2016-11-01, 21:04
Seren Ostatni post
Zacisze  
Mała wioska położona dzień drogi od stolicy Cesarstwa. Za czasów ludzkiej egzystencji wzniesiono tutaj kilkanaście chatek, które do dzisiaj pełnią swoją funkcję, jednakże teraz zamieszkują je w większości starsze wilki, które wiele lat temu przejęły opuszczoną osadę. Centrum wioski stanowi Drzewo Życzeń, emanujące delikatnym światłem. W jednym z budynków mieszka prawdopodobnie najstarsza wilczyca w Deireadh, zwana zewsząd Babką. To do niej wiele młodych wilków przychodzi po radę, gdyż starucha zawsze potrafi dopomóc i wskazać właściwą ścieżkę. W Zaciszu znajduje się także Karczma.

   
5 373 2016-11-01, 21:02
Seren Ostatni post
PUSZCZA
  
Olbrzymi las liściasty, który pokrywa niemal całą zachodnią część Cesarstwa. Wysokie drzewa, które swymi koronami przebijają się jedno ponad drugie, rzucają cień na leśne ostępy, pomiędzy którymi błądzą wilki i liczna zwierzyna. Światło dnia prześwitujące przez liście rzuca przyjemne poświaty, które każdą wędrówkę przez las przyprawiają o wręcz magiczną aurę. Na samym skraju lasu, na północy, znajduje się Leśna Kaskada. Do Puszczy prowadzi Ścieżka, która jednak w pewnym momencie się urywa, zmuszając wędrowca do wejścia pomiędzy stare drzewa... kto wie, co tam odnajdziesz?

   
6 286 2016-11-01, 21:07
Seren Ostatni post
Lustro Niebios  
Nic dziwnego, że to pokaźnych rozmiarów jezioro nazwano Lustrem Niebios – odbijający się od przejrzystej, niczym niezmąconej tafli czystych wód błękit nieba wygląda przepięknie. Zwierzyna z całej okolicy ściąga nad wodę, by ugasić pragnienie, co z łatwością wykorzysta każdy myśliwy. Nieopodal jeziora znajduje się też Dziwny Gaj, którego widok zapiera dech w piersi niejednego podróżnego.

   
2 231 2016-11-01, 21:11
Seren Ostatni post
Północne Turnie  
Bardzo stary łańcuch górski, okalający Cesarstwo od północy i stanowiący naturalną granicę Deireadh. Te wysokie grzbiety potrafią zrobić wrażenie nawet na najbardziej wytrwałym podróżniku. Najwyższym szczytem Północnych Turni jest Kostucha, nazwana tak przez ilość zgonów, które dokonały się na szukających wśród niebezpiecznych grani wrażeń wędrowcach. Pośród górskich szlaków kryje się mnóstwo jaskiń oraz grot, takich jak Smocze Szczęki, tylko czekających na odkrycie.

   
6 371 2016-11-01, 21:09
Seren Ostatni post
Czarcie Pola  
Mokradła te zostały okrzyknięte tak, a nie inaczej, ze względu na swoją złą sławę. Od wielu lat przychodzące w to dziwne i emanujące złą energią miejsce wilki ginęły bez śladu pod taflą błotnistej wody. Ciemna hołota ówcześnie winiła za to wysłanników piekieł, którzy dla własnej uciechy topili niewinnych. Dzisiaj to miejsce jest od czasu do czasu nawiedzane przez leśne zwierzęta, jednakże aura tajemniczości dotychczas unosi się nad okolicą. Gdzieś na tych przeklętych mokradłach można znaleźć stare Ruiny i Podmokły Las.

   
3 89 2016-11-01, 21:10
Seren Ostatni post
Krasne Błonia  
Piękne i malownicze łąki położone na południu, usłane milionem kwiatów, zdają się ciągnąć aż po horyzont. Krasne Błonia to miejsce bardzo przyjemne, emanujące spokojem i radością, przyciągające do siebie tabuny zwierzyny, która wypasa się na jej zielonych trawach całymi dniami. Gdzieś wśród małego zagajnika, Brzeziny rosnącej pośród łąk, można zaznać chłodu cienia oraz zgasić swe pragnienie w małym stawie, opatulonym przez szuwary. Ktoś kiedyś mówił, że w tym miejscu znajduje się ukryte wejścia do groty przepełnionej srebrem, jednakże to stare pogłoski...

   
4 152 2016-11-01, 21:10
Seren Ostatni post

[ Preferencje© Deireadh
Zakaz kopiowania treści oraz kodów
zawartych na forum bez pozwolenia administracji.

Szata graficzna i kody autorstwa Runthora i Viserysa.
Pola profilu w oparciu o corazon.BlackButler HogwartDream Krol Lew

Vampire Knight