This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


 Ogłoszenie 

Aen Safirrespeath
Zaprawdę powiadam wam; oto nadchodzi dzień smrodu i zgnilizny, dzień wilczej zagłady. Nadchodzi Czas Białej Mgły i Czarnej Dupy, Czas Szaleństwa i Czas Siusiactwa, Tedd Deireadh, Ted Bundy, Czas Końca. Świat umrze i się nie odrodzi. Nie odrodzi się z Chęci Userów, z Pstrąga w Moim Zadzie, z Płaczu Ranfo. Ranfo, która nie przestanie płakać, lecz wpadnie w depresję. Moshi moshi, bakayaro! Tak będzie! Wypatrujcie siusiaków! Jakie to będą siusiaki, rzeknę wam - wprzód z mogił powstaną umarli, wrócą duchy niespokojne, żądne waszej krwi i łez. Niebo rozstąpi się na dwoje, i zstąpi czworo Bogów Admynów, i zapewni wam ostateczną rozrywkę przed zniszczeniem świata. A potem będzie tylko ciemność i brak możliwości zarejestrowania się. Tak rzekła Wieszczka Safira i Tak Się Stanie!

Pogoda
Lato dobiega końca i z drzew lecą uschnięte siusiaki. Nasila się wschodni wiatr, przynosząc ostatnie ciepłe podmuchy i obiecujący zapach mamałygi. Zaobserwowano nietypowy kierunek ptasich migracji; miast kierować się ku krainom południowym, zwierzęta odlatują we wszystkie strony świata. Wędrowcy powracający z gór twierdzą, że skały wydają z siebie buczące dźwięki.

Wieści z Cesarstwa
Jeśli ktoś kiedykolwiek chce popisać, to DIALB prosi o kontakt przez GG/PW :):)))):)))))))

Madraí Fiáin

» W całym Cesarstwie krążą plotki o rychłym końcu świata, który został jakoby przewidziany przez tajemniczą Wieszczkę Safirę. Wyznawcy przepowiedni zbierają się w grupki i krążą po traktach, głosząc słowa Aen Safirrespeath.
» Podobno ktoś widział w pałacu Echnatona, Ostatniego Legata Deireadh, utyskującego na nadmiar lewactwa i strzelającego zabójcze facepalmy. Wilk, który zawsze miał łeb na karku, stracił głowę!
» Nawiedzone Ignisdae - po mieście krążą duchy martwych obywateli. Mieszkańcy są przerażeni, kapłani nakazują spokój i modlitwę.
» Od niedawna w rejonach zbiorowych mogił ofiar nosówki wyczuwalne są lekkie trzęsienia ziemi. Uczeni ostrzegają: to może być niebezpieczne!
» Dramat niedoszłych matek: kilkanaście wader przysięga, że widziały swoje martwe dzieci, demoniczno uskrzydlone i przelatujące nad Dolnym Miastem.
» Wieści z frontu: na Północy pojawił się gigantyczny, płaski statek wykonany z pazurów - artystyczna rzeźba dzikusów czy kolejne paranormalne zjawisko?
» W Lustrze Niebios zaobserwowano wysyp tańczących mątw. Polna Warta odradza wybieranie się w to miejsce na randki.
» Pod miastem odnaleziono jaskinię, a w niej klapę, na której siedzi trójgłowy wilk. Na pewno da się go jakoś udobruchać.
» Wieści Nie Mają Sensu: pijaństwo rzutuje na jakość informacji. "Elektra znów nietrzeźwa" - potwierdza reszta ekipy.
Obecny czas to 2019-07-21, 13:12
Deireadh Strona Główna » 
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
    Tematy   Posty   Ostatni post 
Pałac Cesarski  
Pałac to polityczne centrum Cesarstwa, najważniejsza budowla całego Ignisdae, położona na wzniesieniu i górująca nad całym miastem. Budowlę otaczają piękne Ogrody. Sala tronowa znajduje się na pierwszym piętrze, na drugim piętrze można znaleźć Lecznicę i komnaty arystokratów, a całe trzecie piętro zajmują członkowie dynastii. Na dworze toczy się niemal całe życie polityczne Cesarstwa i towarzyskie szlachty. Pałacu i jego przyległości strzegą liczni gwardziści, a korytarzami przemykają niemal niewidoczni niewolnicy... ale nikt nie zwraca na nich większej uwagi.

   
49 1605 2016-11-01, 20:28
Seren Ostatni post
Górne Miasto  
Majestatyczne Górne Miasto to dzielnica przede wszystkim mieszkalna, w której żyją szlachcice i najbogatsi obywatele. Znajdują się tutaj także piękne, choć zaniedbane place, Zrujnowana Świątynia, nieopodal niej Cmentarz, a także ciesząca się popularnością gospoda Trzy Kawki. Znajdziesz tu również Tablicę Ogłoszeń. Częścią Górnego Miasta jest także rozległy targ niewolników, na którym każdy przedstawiciel arystokracji czy szlachty może nabyć własnego służącego. Szerokimi ulicami dzielnicy przechadzają się strażnicy miejscy, którzy dbają o bezpieczeństwo mieszkańców.

   
37 1399 2016-11-01, 20:47
Seren Ostatni post
Dolne Miasto  
W Dolnym Mieście da się wyodrębnić dwie części: bogatszą dzielnicę handlową i zbliżone do miejskich murów obskurne, pełne rozsypujących się chat Slumsy. Żyje tu zdecydowana większość obywateli, a także pojedynczy niewolnicy, którzy nie zostali jeszcze schwytani przez handlarzy. Dolne Miasto tętni życiem zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy – po zmroku na wąskich uliczkach tłoczą się przestępcy, ulicznice i inne podejrzane typy, którzy nie mają szans na lepsze życie. Najbardziej popularnym miejscem w tej części Ignisdae jest dom rozkoszy Biała Lilia. Bezpośrednio za murami miasta znajduje się Sad.

   
24 1056 2016-11-01, 20:58
Seren Ostatni post

[ Preferencje© Deireadh
Zakaz kopiowania treści oraz kodów
zawartych na forum bez pozwolenia administracji.

Szata graficzna i kody autorstwa Runthora i Viserysa.
Pola profilu w oparciu o corazon.BlackButler HogwartDream Krol Lew

Vampire Knight